بهترین فرصت نقاشی ساختمان - عباسی - طنین نگارستان abasi tehran house painting

منوی اصلی

تبلیغات در نقاشی-ساختمان

نقاشی ساختمان یکتا

نقاشی انواع ساختمان و رنگ آمیزی منزل، کاغذ  دیواری:
09132259027 فهد مشهدی


نقاشی ساختمان هاویلوکس: اجرای انواع رنگ های ساختمانی و صنعتی، فروش و اجرای انواع کناف و کاغذ دیواری های ایرانی و خارجی 

09126225187  ابیضی       

آگهی ها

سایت بازارعکاسی : آگهی های خرید، فروش و اجاره تجهیزات عکاسی

سایت تبلیغات قالیشویی ghalishoei carpet cleener washer website

سایت تبلیغات فیش حج fishhaj website

 

جستجو در مطالب سایت نقاشی ساختمان

هزینه رنگ آمیزی ساختمان در آستانه نوروز چقدر می‌شود؟

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، تغییر تزیینات داخلی منزل و رنگ‌آمیزی دیوارها همچنین نظافت نمای بیرونی ساختمان از جمله مواردی است که با نزدیک شدن به سال جدید رونق خاصی به خود می‌گیرد.
 
در این میان رنگ آمیزی ساختمان از جمله کارهایی است که هرچند سال یک بار در منازل مسکونی انجام می‌شود و اشتیاق برای این کار با نزدیک شدن به نوروز شدت بیشتری پیدا می کند.
مهمترین مساله در انتخاب رنگ ‌کار و شروع رنگ‌آمیزی ساختمان، قیمت و نوع رنگ انتخابی استفاده شده در این کار است که برای خانوار از اهمیت بالایی برخوردار است.
لازم به ذکر است که تعرفه قیمت نقاشی ساختمان با توجه به متراژ و نوع رنگ ساختمانی که ازنوع روغنی، پلاستیکی، مولتی کالر و اکریلیک باشد متفاوت است.
یکی دیگر از مواردی که در تعیین قیمت رنگ آمیزی ساختمان تاثیرگذار بوده نوع زیرکار دیوارها است که با توجه به نوع آن که کچ، رنگ و کاغذدیواری باشد متفاوت است که پس از بازدید توسط نقاش ساختمان تعیین می‌شود.
همچنین تعرفه قیمت نقاشی آپارتمان در نقاط مختلف شهر متفاوت است و با توجه به ظرافت کار و نوع رنگ مصرفی درجه بندی می‌شود.
در این میان تعرفه قیمت نقاشی ساختمان با رنگ روغنی و مصالح درجه یک برای هر مترمربع 6 هزار تومان تا 8 هزار تومان تعیین شده که این هزینه با در نظر گرفتن رنگ پلاستیک حدود 3 هزار تومان تا 5 هزار تومان تمام می‌شود.
لازم به ذکر است که در صورت انتخاب گروه رنگ‌های سلولزی هزینه رنگ‌آمیزی آپارتمان برای هر مترمربع از 5 هزار تومان تا 10 هزار تومان ممکن است متغیر باشد.
همچنین در سایت‌های نقاشی ساختمان لحاظ شده که قیمت‌های ثبت شده ممکن است پس از بازدید کارشناسان تغییر کند و پس از بازدید قرارداد با مشتری انعقاد می‌شود.
یکی از مسئولین مؤسسات رنگ‌آمیزی ساختمان که سابقه طولانی در این زمینه داشته با بیان اینکه پس از بازید رایگان از منزل قرارداد با مشتری بسته می‌شود گفت: تعرفه نقاشی ساختمان از ابتدای سال تاکنون تغییر چندانی نداشته است.
وی افزود: با توجه به آنکه موارد بسیاری از جمله کاغذ دیواری و تزیینات داخلی در بازار برای نوسازی دیوارهای آپارتمان وجود دارد اما نقاشی آپارتمان با قلم مو از دیرباز در بین مردم طرفداران بسیاری داشته و کم رونق نشده است.
این مسئول در موسسه رنگ آمیزی درخصوص نحوه محاسبه رنگ آمیزی آپارتمان اظهار کرد: ابتدا برای در نظر گرفتن دیوارهای ساختمان در هنگام رنگ آمیزی متراژ را به ضریب 4 ( ضریب 3 صحیح می باشد) رسانده سپس در هزینه رنگ با توجه به نوع آن ضرب می‌شود.
وی هزینه رنگ آمیزی یک آپارتمان 100 متری را این گونه بیان کرد: ابتدا 100 متر زیربنا در عدد 4 ( عدد 3 صحیح می باشد) ضرب می‌شود که رقم 400 متر مربع حاصل می‌شود و پس از آن با توجه به نظر کارشناس برای تعیین قیمت، در هزینه رنگ‌آمیزی ضرب می‌شود.
با این تفاسیر برای رنگ آمیزی یک محیط 100 متری در صورتی که هزینه هر مترمربع با توجه به نوع و مصالح 6 هزار تومان در نظر گفته شود ابتدا به ضریب 4 ( ضریب 3 صحیح می باشد) رسانده می‌شود که متراژ دیوارها به آن اضافه شود سپس در هزینه رنگ آمیزی ضرب شده و رقم نهایی 2 میلیون و 400 هزار تومان تعیین می‌شود.
در این میان برخی از خانوار به جاری رنگ آمیزی ساختمان از کاغذهای دیوار استفاده می‌کنند که برای هر دیوار 4 تا 5 متری به یک رول کاغذ دیواری نیاز است که با توجه به جنس از متری 15 هزار تومان تا متری 200 هزار تومان متغیر است.
در تماس با یکی از موسسات نصب کاغذ دیواری، مسئول فروش هزینه نصب و خرید کاغذ دیواری را این گونه بیان کرد: برای هر دیوار با عرض 5 متر با در نظر گرفتن طول دیوار به 3 رول کاغذ نیاز است و هزینه نصب هر رول 13 هزار تومان تعیین شده است.
با در نظر گرفتن حداقل قیمت 15 هزار تومان برای یک دیوار 4 تا 5 متری به حدود 3 رول احتیاج است که هزینه کاغذ دیواری و دستمزد آن برای دیوار با عرض ذکر شده حدود 93 هزار تومان آب می‌خورد که این قیمت با انتخاب کاغذهای خارجی حدود 200 هزار تومان تعیین می‌شود که نهایتا به قیمت 648 هزار تومان می‌رسد.
این موسسه هزینه خرید و نصب کاغذ دیواری را برای یک آپارتمان 70 متری با در نظر گرفتن قیمت هر رول 45 هزار تومان حدود یک میلیون تومان اعلام کرد که در این محاسبه اتاق‌های خواب حذف شده و فقط فضای پذیرایی را شامل می‌شود.
با این تفاسیر با در نظر گرفتن هزینه رنگ آمیزی آپارتمان‌ها در کنار قیمت نصب و خرید کاغذ دیواری که نسبت به نقاشی آپارتمان به‌ روزتر و زیباتر است این مقایسه برای خانوار مطرح می‌شود که انتخاب کدام مورد برای آنها به صرفه‌تر خواهد بود.

 

منبع: میزان و باشگاه خبرنگاران جوان yjc.ir

 

قیمت نقاشی ساختمان:

لیست قیمت نقاشی ساختمان خانی house painting price list table

 

 

کلمات کلیدی مورد جستجو: اخبار نقاشی ساختمان, خبر نقاشی ساختمان, رنگ آمیزی ساختمان, رنگ ساختمانی, رنگ‌آمیزی دیوار, قیمت رنگ آمیزی ساختمان, قیمت رنگ ساختمانی, قیمت رنگ‌آمیزی آپارتمان, قیمت نصب کاغذ دیواری, قیمت نقاشی, قیمت نقاشی آپارتمان, قیمت نقاشی ساختمان, قیمت نقاشی ساختمان متری, قیمت نقاشی ساختمانی, قیمت کاغذ دیواری, نرخ نقاشی ساختمان, نرخ نقاشی ساختمان در تهران, نصب کاغذ دیواری, نقاشی آپارتمان, نقاشی ساختمان ارزان قیمت, نقاشی ساختمان متری چند, نقاشی ساختمان متری چنده, هزینه رنگ آمیزی ساختمان, هزینه رنگ‌آمیزی آپارتمان, هزینه نقاشی ساختمان

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

نقاشی ساختمان بهجت

نقاشی ساختمان اکبری

تبلیغات نقاشی ساختمان

تلویزیون اینترنتی نقاشی ساختمان online tv learning traning show guide

دانلود نرم افزار اندروید نقاشی ساختمان : آگهی های خدمات نقاشی ساختمان

گروه تلگرام سایت نقاشی ساختمان telegram joinchat house painting iran group

بهروز صمیمی : نقاشی ساختمان و رنگ آمیزی خانه در تهران + بازسازی ساختمان

جوادی : طراحی و اجرای نقاشی بر روی دیوار، منظره، حیوانات، کاشی شکسته، تابلوهای سفالی

 ----- نقاشی ساختمان-----

نقاشان ساختمان ماهران

نقاشی، بازسازی، طراحی

09354425844

   ----- نقاشی ساختمان -----

 پتینه و نقاشی ساختمان در اصفهان

 صالح صمیمی
09136489504
09374565604

برخی از مطالب سایت

اگر کسی به نقاش ساختمان و منزل در اصفهان احتیاج دارد با شماره تماس بگیرد کار شما با سرعت و با بهترین...
نقاشی ساختمان علیپور   دارای مجوز از وزارت کار ساختمانی تهران با بیش از۱۴سال سابقه کار در تهران...
نقاشی ساختمان با نيروی مجرب و مدت زمان مناسب آماده همكاری ...    09383924692  هادی...
نقاشی ساختمان با رنگ های استاندارد و با کیفیت، نقاشی و رنگ آمیزی کناف ، اجرای رنگ های طرح چوب ، نقاشی...

تبلیغات در سایت نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان و پتینه در اصفهان و تهران

استخدام نقاش ساختمان need house painter

حذف آگهی از سایت

برای حذف آگهی تان از سایت، با همان شماره های که در سایت آگهی ثبت کرده اید، عدد 2 (متن پیامک فقط عدد 2 باشد) به شماره 09121943801 پیامک بفرستید و یا تماس بگیرید.

ثبت آگهی نقاشی ساختمان با سامانه پیامکی

نقاش ساختمان گرامی و کارفرمای محترم، شما می توانید برای درج آگهی در سایت، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام نقاش یا کارفرما، نوع خدمات، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی) را به شماره 09121943801 پیامک بفرستید.

( لطفا در پیامتان شهر محل انجام کار نقاشی را بنویسید.)

درج آگهی در سایت نقاشی ساختمان رایگان است.

logo-samandehi

تلگرام نقاشی ساختماناینستاگرام نقاشی ساختمانفیسبوک نقاشی ساختمانآپارات نقاشی ساختمانگوگل پلاس نقاشی ساختمانبرنامه اندروید نقاشی ساختمان