پیام به نقاشی ساختمان

 

نصب کاغذ دیواری wallpaper installing

 

 

نقاشی ساختمان محمدی - نقاشی ساختمان تهران و کرج

 

 

غلطک طرح دار نقاشی ساختمان ، طرح کاغذدیواری

 

منوی اصلی

تبلیغات

فروش رزین اپوکسی دو جزئی چوب و زیورآلات و بدلیجات در ایران sell resin epoxy in iran

جستجو در مطالب سایت نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان در شرق تهران | مسعودیه، افسریه، پیروزی، تهرانپارس، رسالت

نقاشی ساختمان و منازل در مناطق شرق تهران (مسعودیه، افسریه، پیروزی، تهرانپارس، رسالت ) و پرند، رباط کریم و اسلامشهر با کیفیت و قیمت مناسب توسط اکیپ مجرب و حرفه ای لطفی با انواع رنگ های روغنی، اکرولیک و پلاستیک انجام می شود.
نقاشی ساختمان لطفی با بیش از 2 دهه فعالیت و سابقه در نوسازی و دکوراسیون داخلی ساختمان و داشتن اکیپ نقاشان حرفه ای خدمات رنگ آمیزی درب، پنجره، نرده و دیوار را در محیط های اداری، تجاری و مسکونی برای مشتریان گرانقدر به بهترین شکل و کیفیت انجام می دهد.

 

قیمت متری نقاشی ساختمان

تعیین قیمت نقاشی ساختمان به عواملی مختلفی بستگی دارد و هر ساله قیمت ها از سوی اتحادیه نقاشان ساختمانی اعلان می شود، نقاشی ساختمانی لطفی برای تکریم مشتریان و ارائه خدمات مطلوب بعد از بازدید از محل کار قیمت نقاشی ساختمان را به صورت توافقی تعیین می کند و حداقل 20 درصد زیر قیمت اتحادیه می باشد.

 

نصب کاغذ دیواری

انواع کاغذ دیواری های مدرن و کلاسیک خارجی و ایرانی توسط خدمات ساختمانی لطفی در اسرع وقت با قیمت مناسب انجام می شود، تمامی مراحل خرید کاغذ دیواری، زیرسازی و نصب در فضای اداری، تجاری و مسکونی به صورت حرفه ای و اجناس با کیفیت اجراء می کنیم.

 

نصب عایق های رطوبتی

نصب عایق های رطوبتی ایزوگام، آسفالت، قیر گونی توسط گروه ساختمانی لطفی با مناسب ترین قیمت در شرق تهران نصب و اجراء می شود.

 

 

 

مدیریت لطفی
09124931303
09031900950

نقاشی ساختمان در شرق تهران | مسعودیه، افسریه، پیروزی، تهرانپارس، رسالت

نقاشی ساختمان با استفاده از پمپ و پیستوله

کاربرد پمپ و پیستوله در نقاشی ساختمان

دقت کار قلم مو در رنگ آمیزی ساختمان بالا است؛ اما استفاده از قلم مو، زمان بر است. غلطک ها ابزاری دیگری در نقاشی هستند که با استفاده از آن ها می توان با کیفیت بالا و سرعت زیاد به کار ادامه داد؛ اما غلطک انعطاف پذیر نیست و رنگ کردن گوشه ی دیوار ها با آن سخت می باشد. به همین دلیل، نقاشان نیازمند ابزاری هستند که با استفاده از آن ها بتوان بدون عیب و شرط، به کار خاتمه داد.
هر چقدر در رنگ آمیزی ساختمان دیوار ها یکنواخت تر رنگ بشوند، زیبایی کار بیشتر می شود. پمپ نقاشی یکی از ابزار های بی نقص است که امکان رنگ آمیزی یکنواخت با شفافیت بالا را فراهم می سازد. رنگ آمیزی با پمپ می تواند کار را چندین برابر سریع تر کند. علاوه بر سرعت بالا، حجم رنگ پاشی این دستگاه هم بسیار بالا است. پمپ، بیشتر برای پارکینگ ها و دیواره های نما کاربرد دارد.
نقاشی ساختمان با پمپ و پیستوله، معایبی هم دارد؛ مانند ریزش رنگ. به دلیل سرعت بالای پمپ در پخش کردن رنگ در هوا، احتمال این که رنگ ریزش کند، بسیار زیاد است. ظرافت و خطر انفجار این وسیله، از معایب دیگر پمپ می باشد. بنابراین پیشنهاد می شود تنها افراد کار بلد از این وسیله استفاده کنند.

نقاشی ساختمان با پیستوله

کاربرد پمپ در اجرای رنگ های مولتی کالر

رنگ روغنی، رنگ اکریلیک، رنگ پلاستیک، بلکا، مولتی کالر، کنیتکس و ... از انواع رنگ ها و سبک های معروف در رنگ آمیزی ساختمان هستند. در این مقاله می خواهیم به اجرای رنگ مولتی کالر با پمپ بپردازیم. امروزه مولتی کالر یکی کاربردی ترین رنگ ها است.
این نوع رنگ با پمپ و پیستوله اجرا می شود؛ زیرا باید رگه های رنگ، یکنواخت روی دیوار پخش شوند. چسبندگی عالی، قابلیت پوشش روی سطوح مختلف مانند: سطوح گچی، شیشه ای، بتون، پلاستیک، چوب و ... از ویژگی های رنگ مولتی کالر می باشد. لازم به ذکر است این نوع رنگ با قلم مو و غلطک قابل اجرا نیست؛ با این اوصاف پمپ بهترین وسیله برای رنگ آمیزی مولتی کالر است.

کاربرد پیستوله در نقاشی ساختمان

به دلیل محدود بودن قلم مو و غلطک در نقاشی ساختمان، پیستوله و پمپ کارایی بسیار بالایی دارند. برای رنگ کاری درب فلزی، ابزار گچ بری، سطوح و دیوار هایی با پیچ و خم زیاد، پیستوله نسبت به ابزاری مانند غلطک که محدودیت هایی دارد، ترجیح داده می شود. پیشرفت کاری و صنعت باعث شده ابزار آلات مدرن و پر کاربرد، جای ابزار سنتی را بگیرند. در ادامه به کاربرد پیستوله اشاره خواهیم کرد.
پیستوله در رنگ آمیزی سطوح خارجی و داخلی ساختمان و لوازم دکوراسیون کاربرد فراوانی دارد. پیستوله از بوبین، فیلتر، سوئیچ، محور فولادی، لوله ی مکش، بدنه ی اصلی، فنر پستانک، ترمینال، ساچمه، سیم تغذیه، دکمه ی انتخاب میزان رنگ، کلاهک قطعه ی مفصلی و لوله ی برنجی تشکیل می شود. مزیت مهم این وسیله، سرعت بالا به علاوه ی یکنواختی در پاشیدن رنگ است؛ در عین حال، هدر رفتن مقدار زیادی از رنگ در هنگام نقاشی، یک عیب بزرگ این دستگاه است. اما می توان با راه حل هایی نظیر مدیریت رنگ و تنظیم حجم رنگ پاشی، از اتلاف رنگ جلوگیری کرد.

مشکلات رنگ آمیزی ساختمان با پیستوله

1- ریزش رنگ یا یک سطح به دلیل اجتماع زیاد رنگ در یک منطقه که دلیل آن عبارت است از:
• رقیق بودن زیاد از حد رنگ
• نزدیک بودن فاصله ی پیستوله با سطح کار
• زاویه ی نا هماهنگ پیستوله با سطح
• حرکت کند پیستوله
• ضخامت زیاد رنگ
برای حل مشکل شره کردن رنگ به صورت قطره ای، باید سطح را مجددا رنگ آمیزی کرد یا آن مکان را سنباده کشید.
2- خشک شدن رنگ که علت آن موارد زیر می باشد:
• دور بودن پیستوله از سطح کار
• پخش شدن رنگ با فشار هوای بسیار زیاد
• پخش شدن گرد
3- دلایل تف کردن پیستوله این موارد می باشد:
• کثیفی مجاری پیستوله
• غلیظ بودن رنگ
4- دلیل ناهموار شدن رنگ بعد از خشک شدن این موارد است:
• رقیق نبودن رنگ به اندازه ی کافی و متعادل
• فاصله ی نزدیک پیستوله با سطح کار

نقاشی ساختمان با پیستوله

تنظیم پیستوله در هنگام رنگ پاشی

پیستوله را می توان به صورتی تنطیم کرد که رنگ هدر نرود. این دستگاه از بخش های مختلفی تشکیل می شود که اجزای آن را می توان به صورت دستی تنظیم کرد تا عملیات رنگ آمیزی ساختمان به دلخواه و به آسانی انجام شود.
با استفاده از درپوش هوای پیستوله می توان حجم انتشار رنگ را با توجه به نوع و سطح کار تنطیم کرد. درپوش هوا در قسمت جلویی این دستگاه تعبیه شده است. اگر حرکت پیستوله در کار به صورت افقی باشد، شاخک های درپوش هوای این دستگاه باید افقی باشد. قدرت و حجم رنگ خروجی از پیستوله را می توان با استفاده از پیچ پشتی دستگاه تغییر داد. برای مثال برای سطح پهن، عرض پاشش زیاد تری نسبت به سطح باریک نیاز است. در مدل هایی از پیستوله های نقاشی، برای تنطیم هوا هم پیچی در نظر گرفته شده است که می تواند به رنگ آمیزی بهبود ببخشد.

در هنگام استفاده از پیستوله باید به چه نکاتی توجه کرد؟

• استفاده از پیستوله یا اسپری رنگ پاش باید در مکانی که فن تخلیه وجود دارد، انجام گیرد؛ زیرا گرد غبار و رنگ می تواند در تنفس تداخل ایجاد کند. بعضی از افراد مشکل تنفسی یا آلرژی دارند و به همین دلیل باید در یک اتاق مخصوص که دارای فن تخلیه می باشد، به کار خود بپردازند.
• در مواقعی که اتاق مجزایی وجود ندارد، استفاده از پیستوله برای رنگ آمیزی باید در فضای باز انجام شود. این امر سبب می شود هوا حالت تهویه به وجود بیاورد و دیگر نگرانی از طرف پخش شدن رنگ بر روی قسمت های رنگ شده وجود نخواهد داشت.
• لازم به ذکر است در استفاده از رنگ پاش یا پیستوله، نباید به هیچ عنوان ماسک نفسی را فراموش کرد. ذرات آلرژی زا و خطرناکی که ممکن است در محیط پخش شوند، می توانند مشکلاتی را در نفس کشیدن به وجود بیاورند. برای استفاده ی درست از ماسک، باید آن را به طوری روی صورت قرار داد که هیچ گونه گرد و بخاری وارد دهان و بینی نشود.

 

نقاشی ساختمان با پمپ و پیستوله

غلام نژاد

09121300894

09198187437

 

 

نمونه کارهای نقاشی ساختمان غلام نژاد

نمونه کار نقاشی ساختمان غلام نژاد

نمونه کار نقاشی ساختمان غلام نژاد

نمونه کار نقاشی ساختمان غلام نژاد

نمونه کار نقاشی ساختمان غلام نژاد

جهت دریافت قیمت و سفارش نقاشی و بازسازی ساختمان با شماره های زیر تماس بگیرید:

غلام نژاد

09121300894

09198187437

نقاشی و بازسازی ساختمان در تهران و حومه

نقاشی و بازسازی ساختمان

 

انجام کلیه امور نقاشی ساختمان با رنگ های اکریلیک ، پلاستیک و روغنی توسط استادکاران مجرب با شیوه های مدرن

بازسازی، تغییر و تعمیرات ساختمان های قدیمی و جدید، لوله کشی، گچ کاری، نصب کاغذ دیواری و اجرای کناف

طراحی دکوراسیون داخلی منزل و شرکت مطابق با سلیقه مشتری

با۲۰ سال سابقه کاری و دارای کارت مهارت از سازمان فنی و حرفه ای بهترین و بالاترین کیفیت و بروز ترین طرح ها

انجام کلیه امور ساختمان: تعمیرات ، رنگ آمیزی و طراحی دکوراسیون

 

غلام نژاد

09121300894

09198187437

 

نمونه کارهای نقاشی ساختمان غلام نژاد

نمونه کار نقاشی ساختمان غلام نژاد

نمونه کار نقاشی ساختمان غلام نژاد

نمونه کار نقاشی ساختمان غلام نژاد

نمونه کار نقاشی ساختمان غلام نژاد

 

جهت دریافت قیمت و سفارش نقاشی و بازسازی ساختمان با شماره های زیر تماس بگیرید:

غلام نژاد

09121300894

09198187437

تیم نقاشی خانه مدرن: نقاشی ساختمان در اسلامشهر

نقاشی ساختمان اسلامشهر توسط بهترین متخصصان

 

به جرات می‌توان گفت نقاشی ساختمان با رنگ، یکی از کارهای ساختمانی است که بسیار بر روی زیبایی دکوراسیون منازل تاثیر می‌گذارد. حال با توجه ورود متریال های متنوع در صنعت رنگ آمیزی دیوار یا همان نقاشی ساختمان با رنگ، دستمان را برای انتخاب بهترین و با کیفیت ترین رنگ ها باز کرده است؛ به طوری که رنگ های امروزی با هر نوع سلیقه ای جور در می آید. اگر شما در اسلامشهر زندگی می کنید و نیاز به نقاشی ساختمان اسلامشهر دارید با ما همراه باشید تا شما را با بهترین نقاشان این شهر بیشتر آشنا کنیم. اکنون ما در کنار شما هستیم تا در مورد نقاشی ساختمان با رنگ روغن، نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک، اکریلیک و دیگر متریال ها صحبت کنیم و شما را با آن ها بیشتر آشنا کنیم.

 نقاشی ساختمان اسلامشهر

 

نقاشی ساختمان با رنگ توسط تیمی حرفه ای

همانطور که گفته شد امروزه با متریال ها و رنگ های زیادی می‌توان، کار نقاشی ساختمان را به بهترین شکل ممکن انجام داد. کافی است سری به انواع نقاشی ساختمان با رنگ روغن، نقاشی ساختمان با اکریلیک و ... بزنید و با مزایا و معایب هر کدام از آن ها آشنا شوید؛ تا بهترین و مناسب ترین انتخاب خود را داشته باشید. ولی فراموش نکنید که انتخاب شما هر چه باشد؛ تیم حرفه ای در حوزه نقاشی ساختمان در اسلامشهر با رنگ مطابق با سلیقه شما این کار را انجام می دهد. شما می توانید ضمن دریافت کاری با کیفیت از قیمت مقرون به صرفه ای نیز بهره مند شوید.

 

نقاشی ساختمان با رنگ روغنی

نقاشی ساختمان با رنگ روغن، از محبوب ترین روش های نقاشی ساختمانی در ایران و جهان است؛ چرا که این مدل رنگ آمیزی قابلیت شستشو دارد. نقاشی ساختمان با رنگ روغنی در سه حالت براق، مات و نیمه براق انجام می‌شود. نقاشی ساختمان با استفاده از رنگ روغنی براق ویژگی شفافیت و براقی را به دیوار محل شما می دهد. نقاشی ساختمان با رنگ روغنی نیمه براق که از ترکیب رنگ روغنی مات و رنگ روغنی براق بدست می‌آید؛ مناسب ترین گزینه برای رنگ آمیزی دیوارهای ساختمانی می باشد.

کاربرد رنگ روغنی ساختمان چیست؟

رنگ روغن در رنگ آمیزی ساختمان بسیار کاربرد دارد؛ از مهم‌ترین کاربردهای رنگ روغن می توان به رنگ‌آمیزی مواد و مصالح مختلف ساختمان مانند رنگ آمیزی فلزات، نقاشی درب چوبی، رنگ آمیزی قاب پنجره ساختمان، تخت‌های فلزی، نیمکت، ستون و ... اشاره داشت.

 نقاشی ساختمان اسلامشهر

 

نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک

نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک، چند دهه ای است که وارد این صنعت شده است. در واقع بهتر است بگوییم که استفاده از رنگ اکریلیک در نقاشی ساختمان کم کم دارد جای رنگ های سنتی و قدیمی که بر پایه پلاستیک بوده اند را می گیرید. چرا که رنگ اکریلیک یک رنگ پایه آب است. همچنین از دیگر مزایای نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک، این است که به آسانی رنگ های اکریلیک با آب حل می ‌شوند و بعد از خشک شدن رنگ، دیوارها را می توانید در کمال اطمینان با آب بشویید و کوچک ترین آسیبی به رنگ وارد نمی شود. یعنی در یک کلام نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک ویژگی ضد آب دارد.

 

نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک

نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک هم به نوبه خودش جز قدیمی ترین روش رنگ آمیزی دیوار ها به شمار می آید. دلیل اینکه هنوز هم محبوبیت دارد این است که، رنگ های پلاستیکی جز مقرون به صرفه ترین رنگ های ساختمان محسوب شده است. نقاشی با رنگ های پلاستیک بسیار راحت می باشد. از دیگر مزایای نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک، این است که این مدل رنگ برای اجرا نیازی به افزودنی های دیگری به جز آب ندارد. ضمن اینکه رنگ آمیزی به راحتی انجام می شود، زمان بسیار کمتری برای رنگ آمیزی مورد نیاز خواهد بود. همچنین از مهمترین ویژگی های مثبت نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک، می توان به بی بو بودن این مدل رنگ اشاره داشت. ولی تنها عیبی که این رنگ دارد این است که به آسانی نمی توانید دیوارها را با آب بشویید. که این عیب بسیاری از افراد را دلزده می کند.

 

نقاشی ساختمان در اسلامشهر

 

نقاشی ساختمان اسلامشهر

تیم حرفه ای نقاشی ساختمان خانه مدرن ؛ در هر زمان و مکانی آماده ارائه خدمات رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان با رنگ روغن، اکریلیک، رنگ پلاستیک، نقاشی در و پنجره، رنگ کاری چوب، رنگ کاری فلزات ساختمان و ... است. با توجه به رشد روز افزون تعداد نقاشان ساختمان، توصیه می کنیم که کار نقاشی ساختمان اسلامشهر را به دست یک متخصص حرفه ای بسپارید.

 

یوسف لطفی

۰۹۱۲۶۹۸۵۷۱۶

 

نمونه کار های نقاشی ساختمان مدرن در اسلامشهر

نمونه کار نقاشی ساختمان

نمونه کار نقاشی ساختمان

نمونه کار نقاشی ساختمان

 

خدمات نقاشی ساختمان تهرانسر

خدمات نقاشی ساختمان تهرانسر

انسان ها همواره به دنبال زیبایی هستند و این عامل برگرفته از ذات زیبای آن هاست. از زیبایی در نوع پوشش گرفته تا محل کار و زندگی از این جمله هستند. نقاشی ساختمان می تواند در زیبایی منزل و محیط کار بسیار موثر باشد. شما می توانید با نقاشی ساختمان تهرانسر موجبات زیبا کردن اتاق ها و محیط کلی ساختمان را فراهم کنید و از تاثیرات بی نظیر آن شگفت زده شوید.

 

نقاشی ساختمان تهرانسر

 

تاثیرات رنگ های مختلف در نقاشی ساختمان تهرانسر

 

گروه نقاشی ساختمان خانه مدرن در تهرانسر با رنگ های مختلف می تواند تحولی را در زندگی شما ایجاد کند. علاوه بر زیبایی های ظاهری، رنگ های موجود بر روی دیوار ها در درمان بیماری های روحی نظیر افسردگی هم بسیار کارآمد است. همچنین شاید به نظر اندکی عجیب برسد اما رنگ ها در اشتهای افراد هم بسیار موثر عمل می کنند.

گروهی از رنگ ها موجب کاهش اشتها می شوند، برخی از آن ها هم مانند رنگ قرمز موجب افزایش اشتها می گردند. به همین دلیل اگر شما از صاحبان رستوران و یا فست فود هستید، به شما پیشنهاد می کنیم که در رنگ آمیزی محیط کاری خود، رنگ قرمز را از یاد نبرید.

علاوه بر این رنگ ها در انرژی مثبت در خانه و همچنین حتی در تنظیم خواب نیز نقش مهمی ایفا می کنند. دلباز تر کردن محیط خانه، افزایش ارزش و بهای ساختمان و همچنین بلند تر به نظر رسیدن سقف و دیوار ها از جمله تاثیرات شگرف آوری است که با نقاشی ساختمان برای شما امکان پذیر می گردد.

نقاشی ساختمان در حفظ گرمای منزل و همچنین دفع حشرات هم موثر است. این عوامل نقاشی ساختمان را برای هر فردی امری بسیار ضروری می سازد.

 

نقاشی ساختمان با رنگ روغنی

یکی از روش های نقاشی ساختمان تهرانسر، استفاده از رنگ های روغنی برای این امر می باشد. رنگ های روغنی در برند های مختلفی در بازار وجود دارند و تقریبا از سنتی ترین رنگ های این حوزه می باشند. این رنگ ها در دو دسته براق و مات وجود دارند. هر کدام از آن ها دارای مزایا و معایب متعددی هستند. به همین دلیل در اکثر مواقع، افراد این حوزه نوع مات و براق رنگ روغنی را با هم ترکیب می کنند. بدین صورت به تمام ویژگی ها در آن دسترسی خواهند داشت. در ادامه برای آشنایی بیشتر با این رنگ با ما همراه باشید.

 

نقاشی ساختمان با رنگ روغنی

 

ویژگی های نقاشی ساختمان با رنگ روغنی

 • رنگ های روغنی به دفعات قابل شستشو هستند که این از مزایای فوق العاده آن ها می باشد. پایه ی این رنگ ها مواد نفتی می باشد که آن ها در مقابل آب مقاوم می کند.
 • رنگ های روغنی با تینر از بین می روند.
 • نوع براق این رنگ ها به سبب زیبایی های بصری بسیار بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.
 • این نکته که رنگ را در کدام قسمت استفاده می کنید، در تعیین نوع آن بسیار مهم است. رنگ های روغنی براق برای محیط های کاملا صاف بسیار مورد استفاده هستند. زیرا پستی و بلندی های موجود را نشان می دهند و همینطور برطرف کننده ی نواقص موجود در زیر کار نیستند.
 • استفاده از آن ها در محیط های در معرض آب مانند سرویس بهداشتی و حمام پیشنهاد می شود؛ همچنین در محیط های استخر ها هم کارایی دارند.
 • رنگ های روغنی معمولا بوی بدی دارند و دیرتر خشک می شوند؛ زیرا همانطور که گفته شد، پایه ی این رنگ ها مواد نفتی است. این مسئله شاید تنها مشکل این گروه از رنگ ها می باشد.

 

نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک

رنگ پلاستیک از دیر باز رقیب رنگ های روغنی بوده است و به وفور هم در بازار یافت می شوند. نقاشی ساختمان تهرانسر این رنگ را با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار خواهد داد. البته به شما پیشنهاد می شود که از نوع با کیفیت تر آن در کار خود استفاده کنید. برای آگاهی از ویژگی های این رنگ ها در ادامه با نقاشی ساختمان تهرانسر همراه باشید.

 

ویژگی های نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک

 • رنگ های پلاستیک بر خلاف رنگ های روغنی قابل شستشو نیستند و با آب پاک می شوند.
 • رنگ پلاستیک پستی ها و بلندی های موجود در محیط را به خوبی پوشش می دهد. این مهم ترین عامل استفاده از این رنگ است.
 • استفاده از این رنگ در محیط های مرطوب پیشنهاد نمی شود
 • رنگ های پلاستیک بو ندارند و به سرعت هم خشک می شوند. این مسئله موجب سرعت بخشیدن به کار ها می گردد و وقت شما را نخواهد گرفت.

 

nemoone4

 

نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک

نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک از جدیدترین روش های نقاشی است. رنگ های اکریلیک بسیار زیبا هستند و استقبال از آن ها نشان دهنده ی مفید واقع شدن آن هاست. این رنگ ها در هنگام استفاده بوی بدی ندارند و بسیار متداول هستند. از نظر ویژگی، رنگ های اکریلیک در واقع حد فاصل رنگ های پلاستیک و روغنی می باشد و ویژگی های منحصر بفردی دارد.

نقاشی ساختمان با رنگ های مختلف

ویژگی های نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک

 • رنگ های اکریلیک با اینکه با آب ساخته می شوند، اما قابل شستشو هستند.
 • رنگ های اکریلیک پوشش دهنده ی فوق العاده ای برای سطوح هستند. این مسئله امکان استفاده از این رنگ ها را در محیط های مختلفی برای افراد امکان پذیر کرده است.
 • در صورتی که مایل به نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک هستید، این نکته را نیز بدانید که رنگ های اکریلیک خیلی زود خشک می شوند و موجب کاهش زمان برای رنگ آمیزی ساختمان می گردند.
 • گروهی از این رنگ ها دارای خاصیت ضد زنگ هستند. یعنی با استفاده از آن ها، محیط از اکسیده شدن حفظ می گردد. از این رنگ ها معمولا در محیط های بیرونی ساختمان و محیط هایی استفاده می شود که بیشتر در معرض رطوبت قرار می گیرند.
 • رنگ های اکریلیک دوست دار محیط زیست می باشند و نسبت به دو رنگ قبلی، کمترین آسیب را به محیط می زنند.

 

اگر قصد رنگ آمیزی و نقاشی محیط کار و منزل خود را در تهرانسر دارید، تیم نقاشی ساختمان خانه مدرن تمامی رنگ های گفته شده را با تنوع بینظیری در اختیار شما قرار خواهد داد. در این امر نیز بهترین رنگ ها با پایین ترین قیمت ها در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

 

 

یوسف لطفی

۰۹۱۲۶۹۸۵۷۱۶

 

نمونه کار های نقاشی ساختمان مدرن در تهرانسر

 

نمونه کار نقاشی ساختمان

 

نمونه کار نقاشی ساختمان

 

نمونه کار نقاشی ساختمان

 

 

 

 

 

 

تبلیغات

فروش ورق طلا پتینه کاری در ایران sell patina gold leaf in iran

فروش غلطک طرح دار

غلطک طرح دار

برخی از مطالب سایت

نیاز فوری به چندنفر استاد کار نقاش در مشهد   به چند نفراستاد کارنقاش ماهردرزمینه رنگ پلاستیک،...
فروشگاه رنگ و ابزار نقاشی زرین   عرضه انواع رنگ های ساختمانی ماشینی و ابزارآلات نقاشی در...
نقاشی ساختمان مدرن اجرا تمامی رنگهای قابل شستشو اکرلیک روغنی و قابل شستشو مولتی پرایمر اجرا طرحهای...
نقاشی ساختمان خلخالی: با ما حرفه ای رنگ کنید. خدمات ما شامل: نقاشی روغنی، نقاشی پلاستیک، کنتکس، رنگ...

تبلیغات در سایت نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان و پتینه در اصفهان و تهران

استخدام نقاش ساختمان need house painter

حذف آگهی از سایت

برای حذف آگهی تان از سایت، با همان شماره های که در سایت آگهی ثبت کرده اید، عدد 2 (متن پیامک فقط عدد 2 باشد) به شماره 09121943801 پیامک بفرستید و یا تماس بگیرید.

logo-samandehi

تلگرام نقاشی ساختماناینستاگرام نقاشی ساختمانفیسبوک نقاشی ساختمانآپارات نقاشی ساختمانگوگل پلاس نقاشی ساختمانبرنامه اندروید نقاشی ساختمان

کانال یوتیوب نقاشی ساختمانلینکدین نقاشی ساختمانتوییتر نقاشی ساختمانپینترست نقاشی ساختمانگوگل پلاس نقاشی ساختمانبرنامه اندروید نقاشی ساختمان