پیام به نقاشی ساختمان

 

نصب کاغذ دیواری wallpaper installing

 

 نقاشی ساختمان پازل دیزاین 

منوی اصلی

تبلیغات

فروش رزین اپوکسی دو جزئی چوب و زیورآلات و بدلیجات در ایران sell resin epoxy in iran

جستجو در مطالب سایت نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان: سایت آگهی نقاشی ساختمان، قیمت نقاشی ساختمان، رنگ آمیزی ساختمان و منزل، نقاشی اداره و دفتر

رنگ ترک تزئینی

رنگ ترک تزیینی آسیا

رنگهای ترکزا با کیفیتی فوق العاده بالا در دو سیستم هواخشک و کوره ای طراحی شده تا شاید اینبار دیگر از رنگ سطح صاف و تکفام مد نظر نباشد، بلکه سطحی با حداقل دو فام در اختیار شما قرار داده و در عین حال نمایی سنگی یا چرمینه را به نمایش میگذارد. رنگ ترک محصولی با تکنولوژی بالا که در عین سهولت مصرف و عدم نیاز به تجربه بالا در آشنایی با رنگ، با انواع ابزارهای رنگ‌کاری و در فامهای نامحدود می‌تواند با توجه به سرعت خشکایی بالا سطحی زیبا و آراسته همراه با دوام و تنوع بالا برای شما به ارمغان آورد. این محصول فناور قابلیت اجرا بر روی همه‌ی سطوح چه از نظر جنس و شکل را با در نظرگیری ملاحظات آماده‌سازی سطح بسیار ساده دارا می‌باشد.

رنگ ترک پورقاضیان - آسیا crack paint

کاربرد:
هر سطحی با هر شکلی توانایی پذیرش این رنگ را دارد، چه افقی باشد چه عمودی حتی بر روی سقف و هر شکل خاص دیگر فضایی از قطعات.
محدودیت ها در استفاده از این رنگ:

    برای اجرا بر روی سطوح بزرگ و پیوسته باید حتما از پمپ های رنگ پاش بدون هوا استفاده نمود.
    اجرای رنگ در محیط مناسب رنگ پاشی از حیث تهویه محیط و رطوبت

 

خصوصیات (مواد و محصولات):
این رنگ مزایای مختلف فراوانی دارد که از جمله آنها می‌توان به:

    امکان اجرای دو فام مختلف بر روی سطح به طور همزمان که به دکوراتورها توانایی ایجاد هارمونی و هماهنگی بیشتر را می دهد.
    عدم نمایش اشکالات استفاده طولانی از سطح کار چه قطعه باشد و چه سطوح بزرگ نظیر دیوار (از نظر لطمات مختلف سطح و عدم نظافت دوره ای مرتب)
    قابلیت ترمیم لطمات سطحی در دراز مدت بدون رنگ آمیزی کل کار
    تنوع نامحدود فام های مختلف
    قابلیت اجرا بر روی سطوح رنگ پذیر پلاستیکی بدون نیاز به آستر نظیر ABS و Polystyrene و هایم پک
    قابلیت اجرا بر روی آسترهای مختلف از حیث ساختار های آن
    بدون نیاز به تجربه قبلی در استفاده از این رنگ یا مهارت خاص
    قابلیت استفاده از ابزارهای مختلف جهت اجرای رنگ نظیر کاردک و قلمو و رولر و پمپهای رنگ پاش (با هوا و بدون هوا) و حتی پمپهای رنگ پاش مولتی کالر

اشاره کرد.

 

دستورالعمل استفاده و نگهداری:

1- بعد از باز کردن درب قوطی و قبل از هر کار باید رنگ را به خوبی درون قوطی مخلوط نمود به این معنی که با کارد بلندی درون قوطی رنگ آنرا کاملا به هم بزنید.
2- حال بسته به میزان سطح کار مورد نظر جهت رنگ آمیزی مقداری از رنگ را درون ظرفی آری از آلودگی منتقل کرده و معادل حجمی همان میزان رنگ به آن تینر مناسب (10000 تا 20000 مخصوص رنگ های فوری) بیافزایید و آنقدر هم بزنید تا مجددا یکنواخت شود سپس آنرا با یک صافی مناسب درون ظرف دیگری یکنواخت نمایید.
3- در این مرحله با اختلاط رنگهای رقیق شده مد نظر از فام های موجود رنگ ترک فام مورد نظر خود را تهیه نمایید.
4- حالا بسته به جنس قطعه، ساختار رنگ مد نظر جهت آستری را انتخاب کرده و قبل از اجرا بر روی قطعه مورد نظر یکبار بر روی قطعه دیگری آزمایش نموده و پس از تایید روی قطعه نهایی بکار برید.
5- حال نوبت اجرای آستر با فام انتخاب شده و رقیق شده بر روی قطعه نهایی است . بسته به جنس آستر براق (ساختار آستر) بین 2 دقیقه تا 1 ساعت صبر می کنید تا سطح قطعه آغشته به رنگ به خشکایی نسبی برسد. (توجه: نگذارید سطح آستر کاملا خشک شود، چرا که بسته به شرایط محیط رنگکاری از نظر دما و رطوبت این زمان قابل تغییر است.)
6- در این مرحله نوبت اجرای رنگ ترک رقیق شده و صاف شده است.
7- صبر کنید تا آستر و رنگ ترک همزمان خشک شده و طرح ترک ظاهر شود.
8- در این مرحله در صورت تمایل می توانید بر روی قطعه رنگامیزی شده (که به خشکایی نهایی رسیده است) بسته به کاربرد قطعه لاک مناسب را بکار برید.

 

توضیحات در مورد آسترهای مربوطه قابل اجرا:
هر سطح رنگ پذیری امکان پذیرش این رنگ را دارد با توجه به این نکته که حتما باید در سطوح غیر پلاستیکی از آستری براقی که تشکیل دهنده فام ترک‌های زیر کار است استفاده نمود، در پذیرش انواع آستر‌ها محدودیتی ندارید ولی قبل از استفاده لطفا آنرا در سطح کوچکی بر روی قطعه مورد نظرتان تست کنید.
توضیحات در مورد لاکهای رویه نهایی قابل اجرا:
هر نوع لاکی را می توانید بر روی کار اتمام یافته بعد از خشکایی نهایی بکار برید، چه مات باشد چه براق، از لاک‌های پترو رزینی گرفته تا انواع لاکهای روغنی و فوری و همچنین لاک‌های پلی استری و پلی یورتانی و...
تینرهای قابل استفاده:
برای رنگ ترک معمولی و متالیک می توانید از تینرهای 10000 تا 20000 فوری با کیفیت بالا بهره ببرید. (این نکته در مورد رنگ ترک متالیک اهمیت بیشتری دارد ) دقت داشته باشید کیفیت تینر نیز بسیار حائز اهمیت است.


ایمنی و بسته بندی:
دوام رنگ در قوطی و در صورت خشک شدن رنگ باید چه کرد:
رنگ ترک را درون قوطی در صورتی که درب آن باز نشده باشد می‌توان برای حداقل ۲ و حداکثر ۵ سال نگهداری کرد، اما اگر بر اثر سهل انگاری رنگ مورد نظر خشک شد می‌بایست ابتدا رنگ خشک شده را کاملا آسیاب نمود و بمرور در تینر حل کرد سپس برای ۲ تا ۳ روز صبر کنید و بمرور با کاردک کاملا مخلوط نمایید. دوباره قابل استفاده است اما قبل از استفاده توسط توری صاف گردیده و باید بر روی سطح کوچکی از فام و دانه بندی آن مطمئن شد.
دوام رنگ بر روی قطعات رنگ آمیزی شده:
این رنگ در صورت اجرا با آس‌تر مناسب و لاک پلی‌یورتان می‌تواند بر سطوح خارجی برای حداقل ۲ سال و حداکثر بسته به شرایط برای ۱۵ سال از خود مقاومت نشان دهد. هر چند که مقاومت این رنگ بر روی سطوحی که بر روی آن‌ها لاک محافظی استفاده شده مستقیما به مقاومت لاک بکار رفته باز می‌گردد و چسبندگی مجموعه فیلم‌های رنگی اجرا شده بر روی قطعه به عهده آس‌تر بکار رفته است.

b1yn_1.jpg

pourghazian's%20crack%20paint.gif

 

نکات قابل توجه:
رنگ ترک محصولی خمیری شکل با گرانروی بالا بوده که به واسطه پرش بالای حلالی نمی‌توان با درب باز آنرا نگهداری نمود. به همین خاطر رنگ ترک به شدت قابل اشتعال است و باید از آن با درب بسته در دماهای کمتر از ۲۵ درجه سانتی گراد و دور از تابش مستقیم نور آفتاب نگهداری کرد.
در صورت بروز حادثه از فوم‌های پایدار در مقابل الکل، دی اکسید کربن و یا گرد‌های خشک آتش نشانی استفاده نمایید.
در هنگام استفاده از این رنگ توصیه می‌شود تهویهٔ محیط جهت رسیدن هوای تازه به خوبی صورت گیرد. اگر فردی بر اثر تنفس بخارات آزاد شده در هنگام اجرا رنگ با مشکل روبرو شد ضمن حفظ خونسردی می‌بایست سریعا فرد را به هوای آزاد منتقل نمود، در صورت بروز اختلالاط در ریتم تنفسی از شیوهٔ دهان به دهان استفاده نموده و بعد از برگشت به حالت عادی فرد را در وضعیت باز پروری قرار دهید.
در هنگام استفاده از این رنگ حتما از دستکش (نیتریلی یا دستکش‌های متداول کار) بهره ببرید. ترجیحا بهتر است در هنگام استفاده از این رنگ از لباسهایی که از الیاف طیبیعی استفاده شده‌اند و یا استقامت بالای حرارتی دارند استفاده نمایید.
ظروف خالی رنگ ترک در صورتیکه هنوز آغشته به رنگ می‌باشد را از آتش دور نگاه دارید و هرگز با درب بسته دور نیندازید، چرا که با جمع شدن بخارات رنگ درون قوطی به شدت قابل انفجار می‌گردد.
 بعد از هر بار استفاده درب قوطی محتوی رنگ را کاملا بسته و در دمای کمتر از ۲۵ درجه سانتی گراد در محیطی کاملا خشک و دور از منابع تولید جرقه و عوامل اکسید شونده و ظروف محتوی اسید و باز‌های قوی و نور مستقیم آفتاب نگهداری نمود.
از ورود تینر‌های آلوده به رنگ به چاهای فاضلاب و یا منابع آبی جدا خودداری نمایید.
از توجه شما را به این نکته که باید رنگ ترک از عوامل تولید کننده گرما، شعله و جرقه دور نگه داشته شود. در صورت پاشش رنگ رقیق شده به چشم آن‌ها را برای حداقل ۱۵ دقیقه با پاشش ملایم آب شسته و سپس کاملا باز نگه دارید.
در صورت بلع رنگ رقیق ضمن حفظ آرامش شده سریعا به پزشک مراجه شود.

 

شرکت رنگ تَرَک تزئینی آسیا

آدرس کارخانه : ایران-استان تهران- شهرستان ورامين-كمربندي پيشوا -بلوار آيت الله طالقاني (روستاي سعيد آباد)- خيابان باغستان - پلاك 9

آدرس دفتر تهران : ایران- تهران -خیابان فاطمی غربی - خیابان سیندخت شمالی پلاک 23

تلفن فروش : 00989121754065

تلفن كارخانه : 00982188638001

فاکس كارخانه : 00982188638001

رنگ ترک پورقاضیان - آسیا crack paint 

 

 

منابع:

www.crackpaint.com

www.nanoproduct.ir

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

           نقاشان ساختمان منتخب : بهترین برای بهترین          

  

 محمد پورحسن - نقاش ساختمان منتخب mohammad porhasan best top house painters  قدرت الله فرجی - پتینه کار منتخب - ghodratollah faraji best top house painters  حسین فردی - نقاش ساختمان منتخب hossein fardi best top house painters  نادر خانی - نقاش ساختمان منتخب nader khani best top house painters  بهروز صمیمی - نقاش ساختمان منتخب behrouz samimi best top house painters

  

حسن عباسی - نقاشی ساختمان طنین گستران  محمدعلی فردی - نقاش ساختمان منتخب fardi best top house painters  گروه نقاشی ساختمان لاکچری - محسنی 09125573069 - نقاش ساختمان منتخب luxury design best top house painters  روشن گل محمدی - نقاش ساختمان منتخب roshan gol mohmmadi best top house painters  واحد الماسی - نقاشی ساختمان نگین البرز

 

طالب ولی نژاد   ارشد حسن زاده   امامعلی زاده   عبادت ذبیحی   قاسم بهجت

11/08/1401, 15:07
نقاشی-ساختمان-بابایی-رنگ-کاری-نمای-ساختمان-و-کنتکساجرای رنگ روغنی، اکرولیک، پلاستیکاجرای رنگ کاری نمای ساختماناجرای کنتکس نما ساختماناجرای بتونه درزگیری کناف و ماستیک کنافاجرای مولتی کالر و بلکااجرای نصب کاغذ دیواری و پوستر تمامی کارها پذیرفته می شود انجام کار با کیفیت عالی و درجه یکنظافت کامل بعد از انجام کار   ما کار شما با کیفیت عالی و درجه...
11/03/1401, 23:06
نقاشی-ساختمان-غلطک-طرح-کاغذدیواری-کرمانشاهنقاشی طرح کاغذدیواری //  متری ۴ تا ۶ هزار تومان  لکه گیری جزیی رایگان انجام کار در کمتر از سه ساعت با طرح و رنگ های مختلف     انجام انواع خدمات نقاشی ساختمان با رنگ های اکریلیک، روغنی و پلاستیک //  از متری 30 هزار تومان   09182255340 آرمین شریفی...
31/01/1401, 16:17
کاغذ-دیواری-سزار-پاچیوتی کاغذ دیواری های سبک مدرن متناسب با دکوراسیون های لوکس و لاکچری امروزی با طرح و رنگ های شیک و زیبا به بازار دکوراسیون داخلی عرضه شده اند، وجود طرح و رنگ های زیاد و متنوع در بازار برای خلق دکوراسیون مدرن و مطابق با سلیقه خانواده ها بسیار خوب است هر چند گاها باعث سردرگمی مشتریان نیز می گردد و نمی توانند...
25/01/1401, 00:38
نقاشی-ساختمان-در-شرق-تهران-مسعودیه-افسریه-پیروزی-تهرانپارس-رسالتنقاشی ساختمان و منازل در مناطق شرق تهران (مسعودیه، افسریه، پیروزی، تهرانپارس، رسالت ) و پرند، رباط کریم و اسلامشهر با کیفیت و قیمت مناسب توسط اکیپ مجرب و حرفه ای لطفی با انواع رنگ های روغنی، اکرولیک و پلاستیک انجام می شود. نقاشی ساختمان لطفی با بیش از 2 دهه فعالیت و سابقه در نوسازی و دکوراسیون داخلی...
22/10/1400, 18:10
بهترین-نقاشی-ساختمان-در-اهوازنقاشی ساختمانی مدرن و با کیفیت در اهواز رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان های اداری تجاری مسکونی نیاز به مهارت تجربه دارد که با آمیختن کمی خلاقیت و کاستن از هزینه های اضافی می توان عملیات نقاشی ساختمان را به نحو حسن اجرا کرد. اگر به دنبال نقاشی ساختمان متناسب با سلیقه ی و ذوق زیبا پسند شهروندان اهوازی هستید روی...
27/07/1400, 17:56
فروشگاه-آرتار-دکور-فروش-انواع-کاغذ-دیواری-های-جدید-ساده-لاکچری-با-قیمتخیلی ها شاید برای اینکه آشنایی اتو با برند دیجی کالا دارند، برای خرید کاغذ دیواری از این سایت خرید کنند، اما همیشه تامین کننده اصلی و واردکننده و پخش کننده اصلی قیمت و کیفیت اصلی را داشته و امکاناتی مثل مشاوره حقیقی و ارسال رایگان می تواند در اختیارتان قرار دهد و تنوع بالایی از انواع کاغذ دیواری های...
03/05/1400, 18:17
رنگ-های-بدون-بو-رنگسازی-شبرنگ       تیزر جدید رنگسازی شبرنگ پخش شده از تلویزیون شبرنگ | انتخاب رنگ زندگی از کانال رنگسازی شبرنگhttps://www.aparat.com/shabrangco
03/05/1400, 13:03
سمباده-گیر-آرتین امروز می خوام یه وسیله کاربردی رو بهتون معرفی کنم که با استفاده از اون بتونین به راحتی سطوح مختلف رو سمباده بزنید و صاف و صیقلی کنید.سمباده گیر آرتینسمباده گیر آرتین یکی از محصولات جی‌اس‌پی ، که از بهترین مواد پلاستیکی موجود در بازار برای راحتی توی کار سمباده زدن ساخته شده.شما می...
03/05/1400, 12:49
یراق-تبدیل-غلطک-طرح-برجسته-به-غلطک-طرح-دار-جی-اس-بی امروز می خوایم محصول جدیدی رو بهتون معرفی کنیم که میتونید به راحتی باهاش از غلطک های تکسچرتون روی دسته فوم غلطک طرح دار استفاده کنید. فقط کافیه این دو تا یراق رو به کنار غلطک تکسچرتون اضافه کنید ، و اون رو سوار کنید روی دسته فوم غلطک طرح دار.(تصاویر آموزش دیده می شه) وقتی شما غلطک تکسچر رو...
24/04/1400, 11:17
پخش-و-فروش-کاغذ-دیواری-کفپوش-دیوار-پوشتزئینات ساختمان نقاشان پخش و فروش کاغذ دیواری ارزان، کفپوش لمینت، دیوار پوش اجرا و نصب انواع کاغذ دیواری، کف پوش، لمينت، پاركت، سنگ آنتيک و... بازسازی، تغییر و تعمیرات ساختمان های قدیمی و جدید، لوله کشی، گچ کاری، نصب کاغذ دیواری و اجرای کناف فروش کاغذدیواری ارزان قیمت مناسب وقابل شستشو طراحی...

برخی از مطالب سایت

نقاشی ساختمان حسن پور     نقاشی ساختمان آقای حسن پوردر کلانشهر تهران و شهرهای اطراف رنگهای...
اجرای انواع رنگ داخل و نما ساختمان    سعید توسلی 09399336004 ...
نقاشی ساختمانی قهرمانی با گروهی مجرب پیشرفته و متعهد در اینکار با بیش از ۱۱ سال سابقه ی کار  با...
نقاشی ساختمان اجرای انواع رنگ های روغنی. پلاستیک. اکریلیک. بلکا. پتینه. کنتکس. و....در کیفیت و قیمت...

تبلیغات در سایت نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان و پتینه در اصفهان و تهران

استخدام نقاش ساختمان need house painter

حذف آگهی از سایت

برای حذف آگهی تان از سایت، با همان شماره های که در سایت آگهی ثبت کرده اید، عدد 2 (متن پیامک فقط عدد 2 باشد) به شماره 09121943801 پیامک بفرستید و یا تماس بگیرید.

logo-samandehi

تلگرام نقاشی ساختماناینستاگرام نقاشی ساختمانفیسبوک نقاشی ساختمانآپارات نقاشی ساختمانگوگل پلاس نقاشی ساختمانبرنامه اندروید نقاشی ساختمان

کانال یوتیوب نقاشی ساختمانلینکدین نقاشی ساختمانتوییتر نقاشی ساختمانپینترست نقاشی ساختمانگوگل پلاس نقاشی ساختمانبرنامه اندروید نقاشی ساختمان