نقاشی ساختمان خانی


نقاشی ساختمان، پتینه، بلکا، رنگ آمیزی کناف

نقاشی ساختمان خانی

بهترین نقاشی ساختمان : نقاشی روغنی، پلاستیک، کنتکس، رنگ نما، آکریلیک، رنگ بتون، رنگ استخری، بلیکا، پتینه best painting house in tehran mr khani 2017

نقاشی ساختمان خانی : نقاشی زیبایی خانه شماست.

 

نقاشی روغنی، پلاستیک، کنتکس، رنگ نما، آکریلیک، رنگ بتون، رنگ استخری، بلیکا، پتینه
مولتی کالر صددرصد قابل شستشو، جایگزین کاغذدیواری
اجرای کار با کادری مجرب با مصالح درجه یک، رنگ سحر و هاویلوکس
هدف ما جلب رضایت شماست


کار را به کاردان بسپارید.
.: دارای کارت عضویت از سازمان فنی و حرفه ای کشور
.: کارت تائیده از اتحادیه نقاشان
.: بازدید رایگان
.: با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت

 

تعمیرات و تغییرات کلی و جزئی ساختمان، گچ کاری و گچ بری، کاشی کاری و لکه گیری، سنگ کاری و بازسازی داخل و بیرون ساختمان، سرامیک کاری، راویزکاری، جوشکاری، لوله کشی و سیم کشی
اجرای بتونه کناف، رنگهای ساختمانی، صنعتی، انجام کار در اسرع وقت، بهترین کیفیت، نازلترین قیمت، اجرای کار در تمامی ارگانهای دولتی، شخصی، ادارات، مدارس، شهرداری، شرکتها، نهادها، بیمارستانها،


کار در شمال، مرکز و غرب تهران، کرج
09125757086 خانی
09375968342

02126416901 شمال تهران

02144215849 غرب تهران

02188585198 مرکز تهران

بهترین نقاشی ساختمان : نقاشی روغنی، پلاستیک، کنتکس، رنگ نما، آکریلیک، رنگ بتون، رنگ استخری، بلیکا، پتینه best painting house in tehran mr khani 2017

 

khani house painter500

khani house painter2 500

khani house painter3 500

 

نقاشی زیبایی خانه شماست.


نقاشی ساختمان خانی


لیست قیمت نقاشی ساختمان خانی

 

مدارک و گواهینامه ها


 

کارت گواهینامه مهارت نقاشی ساختمان از سازمان فنی و حرفه ای

نمونه کارهای خانی

 

نظرات مشتریان

محمودی
بسیار عالی کار کردید و از همه چیز مهمتر، اخلاق خوب شماست که همیشه زبانزد است.
وزیری
عالی است ... بسیار عالی ... با حوصله، خوش رفتار و كاملا با كارفرما همكاری می كنيد تا نتيجه كار را بهتر كنيد ... مهمترين موضوع درباره كار نقاشی شما رفتار خوب شماست.
حمید فراهانی
بخدا هنوز همچین کاری تا حالا ندیده بودم، هم خودم، هم دوستان و فامیل ها هر کس بار اول دید فکر می کرد کاغذ دیواری یا پوستر هستن. وقتی می گفتم نقاشی هست اونم با کار دست، همه شوکه می شدن. اقا بسیار عالی بود.
کرمی
کارتون حرف نداره، عالی بود، سروقت اومدین، سر وقت هم تحویل دادین، سپاسگذارم.

مصاحبه با نادر خانی


  مصاحبه با نقاشان ساختمان منتخب - نقاشی ساختمان خانی - 09125757086 خانی nader khani iran best top house painters

 

بیوگرافی خودتان بفرمائید؟
نادر خانی هستم، متولد 59 کلیبر استان آذربایجان شرقی. در حال حاضر ساکن شهریار و دارای 2 فرزند هستم.
 
از سابقه کارتان بگوئید؟
از سال 75 تا 78 زمان تعطیلات تابستان در نقاشی ساختمانی کار می کردم. بعد از آن به خدمت سربازی رفتم و از سال 80 تاکنون نیز بطور مداوم و مستمر مشغول فعالیت در این شغل هستم.

 

از ویژگی های اخلاقی تان بگوئید؟
آرامش و صبوری، خستگی ناپذیری، برخورد متین با مشتریان.


 

آیا شما را بیمه کرده اند؟
بله خوشبختانه در سال 89 کارت مهارت دادند و از همان زمان بیمه هستم.

 

غیر از نقاشی ساختمان فعالیت اقتصادی دیگری دارید؟
در حوزه ساختمان، تعمیرات و بازسازی ساختمان تمام کارها را حرفه ای بلدم.

 

چه شد که وارد این حرفه شدید؟
برادر بزرگترم نقاش ساختمان بود بواسطه او من هم وارد این حرفه شدم.

 

چه اصولی را در کارتان رعایت می کنید؟
اول اخلاق مهم است بعد کار حرفه ای. اگر اخلاقت خوب نباشد فقط همان یک مرتبه است، دیگر سراغتان نمی آیند ولی اگر اخلاق خوبی داشته باشی خود مشتری، برایت کار پیدا می کند و در واقع مشتری، بازاریاب تو می شود.

 

با توجه به اینکه شما سابقه خوبی در شغل نقاشی ساختمان دارید، در شرایط امروز نسبت به سالهای گذشته با چه موانع و مشکلاتی روبرو هستید؟

چند سال پیش که کار می کردیم خرج یک خانواده در می آمد، الان هم کار می کنیم در یک ماه اگر بخواهیم فقط یک روز هم استراحت کنیم بزور می رسانیم. الان به نسبت افزایش قیمت ها مزد کارگرها بالا نرفته است. اقتصاد خراب است، بازار مسکن هم خوابیده، از طرفی در نقاشی ساختمان دست زیاد شده  هرکس کار ندارد غلطک و وسایل می خرد وارد این کار می شود و برای اینکه کار بگیرند قیمت ها را پایین می دهند مشتریان هم بخاطر قیمت کم اقبال نشان می دهند ولی دریغ از کار خوب. در این میان برای امثال ما که خاک این شغل را خوردیم و کار حرفه ای تحویل می  دهیم بعضا کار کمتر می خورد.

 

در کارتان به موارد تلخ یا شیرینی برخورد کرده اید؟

خاطره تلخی دارم. برای کسی کار می کردم کار که تمام شد، مرا به شخص دیگری معرفی کرد رفتم کار دوم را هم انجام دادم. ولی بعد از اتمام کار اجرت را ندادند، بین همدیگر پاس می دادند و در نهایت هم در سال 88 نهصد هزار تومان طلبکار شدم و چون آشنا بود زیاد نتوانستم پیگیر شوم.

 

آیا از مسیری که طی کردید و نقطه ای که در آن ایستاده اید رضایت دارید و اگر به قبل بازگردید همین راه را انتخاب می کنید؟
خدا را شکر، راضی هستم. گرچه بازار نسبت به چند سال پیش خوابیده اما در کل رضایت دارم.


نقش تحصیلات در شغل شما چیست؟
در گفتار و رفتار و برخورد اجتماعی تاثیر دارد.


آیا نقاشی ساختمان را هنر می دانید؟

بله. نقاشی ساختمان هنر والایی است گرچه خیلی ها ارزشی نمی دهند و قدر نمی دانند ولی هنری ارزشمند است چون بیشترین زمانی که هر انسان در آن می گذارند خانه و محل کار است و رنگ آمیزی و آراستگی این فضاها بسیار اهمیت دارد و این اهمیت این هنر زمانی خود را بیشتر نشان می دهد که بسیاری از مردم ساعت ها به دیوار روبرویی خود نگاه می کنند.

 

به کسی که بخواهد نقاش ساختمان شود، چه توصیه هایی دارید؟
اولین و مهمهترین توصیه داشتن اخلاق خوب با مشتریان است، تمیز و مرتب بودن و کار خوب تحویل دادن در مراحل بعد. نکته مهمی که باید توجه داشت اینکه تقریبا از هر 10 مورد، 7 کار نقاشی ساختمان بین اثاث منزل انجام می شود، یعنی خانه خالی نیست، وسایل را گذاشتند و خانه را هم تحویل داده اند، لذا باید اعتماد مشتریان نسبت به خودمان را خراب نکنیم بلکه بیشتر کنیم.

 

نقش فناوری را در نقاشی ساختمان در چه حدی می بینبد؟
اگر فناوری نبود هیچگاه نقاشی ساختمان تا این حد رشد نمی کرد. همین دستگاه غلطک شاید از دید افراد مهم نباشد ولی از نظر ما که کار را راحت تر و با نظم تر کرده  بویژه در محل هایی که ارتفاع زیاد دارد، دیده می شود و مهم است. مواد و مصالح جدید با قابلیت اجرای سریع و راحت تر، ماندگاری بیشتر، زیبایی جذاب تر و ویژگی های خاص همیشه در حال اضافه شدن به این حرفه هستند و باعث تغییرات اساسی در محل های سکونت ما می شوند.

 

برای رنگ آمیزی خانه 50 متری یک زوج کارمند چه پیشنهاداتی دارید؟
خونه جاییه که حال آدم خوب باشه. این حال خوب می تونه آرام آرام باشه یا رنگی رنگی و پر سروصا، حال خوب رو نمی شه خرید، اما می شه ساخت. چون منزل کوچک است و خودشان جوان هستند توصیه من اینکه که برای فرار از شلوغی این روزهای محل کارها و فضای شهری و همچنین پیدا کردن آرامش، خلوتی، سادگی رو توی فضای خانه ایجاد کنند. سعی کنند رنگ های غالب خانه رنگ روشن، سفید و خاکستری روشن باشد و از رنگ روغنی که قابل شستشو هم هست برای اینکار بهره بگیرند. همچنین می توانند از پلاستیک هم استفاده کنند که با حلال آب اجرا می شود و به سرعت رنگ آمیزی می شود و هیچ بویی ندارد برعکس رنگ روغنی که حلال آن تینر است و تا یک هفته هم بوی تینر می آید.

برای کفپوش خانه از لمینتی به رنگ روشن خنثی استفاده کنند و این کفپوش با رنگ خاکستری روشن برای دیوار خانه هم از اجزای مدرن و کلیدی در خانه یک زوج کارمند می تواند باشد.

 

برای یک ویلا چه پیشنهاداتی دارید؟
در ویلا چون هم فضا بازتر است و هم بدلیل تعدد محل ها امکان مانور در کار زیاد است، معمولا نگاه می کنیم و از روی تجربه پیشنهاداتی می دهیم اگر خودشان هم پیشنهادی داشته باشند نظرمان را می دهیم. اغلب هم از نظرهای ما استفاده می کنند چون می گویند شما تجربه زیادی دارید و محل های مختلفی را رنگ زده اید. از هنر پتینه و انواع تکنیک های پتینه برای زیبایی بیشتر و تغییر دکوراسیون بر روی انواع سطوح و همچنین سبک سازی ساختمان بجای مصالح سنگینی مثل سنگ طبیعی استفاده کنند.

پیشنهاد می کنم برای ایجاد فضایی دلچسب تر از پارکتی به رنگ قهوه ایی گردویی استفاده نمایند.

 

وقتی عصبانی می شوید چه می کنید؟
سکوت می کنم.

 

مارک گوشی تان؟
هوآوی


ماشین تان؟
405

 

میانه تان با ورزش چگونه است؟
سه شنبه ها با دوستان فوتسال داخل سالن بازی می کنیم.

 

برای مطالعه چقدر زمان می گذارید؟
متاسفانه فرصت برای مطالعه کردن کتاب ندارم و بیشتر از فضای مجازی برای بروز نگهداشتن خودم و مطالعه مقالات مرتبط با کارم استفاده می کنم.

 

بیشترین تبلیغ کارتان از چه طریقی انجام می شود؟
بیشتر از طریق سایت. من چندین سایت برای تبلیغات کارم دارم. شبکه های اجتماعی هم هستند که برای ارائه نمونه کار و ارتباط با مشتریان نتیجه بخش است. داستان های زیادی در رابطه با موفقیت بزرگان اقتصاد و تجارت خوانده ام که مهمترین دلیل موفقیت خود را تبلیغات بیان کردند و بازوی قدرت خود را گروه تبلیغاتی خود نام برده اند و من این مسیر را با همراهی طراحی سایت باران و گروه رسانه ای نبراس نگاران طی می کنم.

 

فضای مجازی در کارتان چه تاثیری گذاشته است؟
چون وقت زیادی برای فضای مجازی ندارم فقط شبها فرصت دارم نگاهی به گروه ها و کانال های تلگرام و صفحات اینستاگرام بیاندازم ولی فضای مجازی چون ارتباط با مشتریان را مثلا برای ارسال نمونه کارها و ارتباط از راه دور فراهم کرده برای کارم مناسب و خوب است.

 

اگر نقاش ساختمان نمی شدید، به چه کاری مشغول بودید؟
درس می خواندم و مهندس معماری می شدم.

 

تاکنون به کدام شهرهای کشور سفر کرده اید؟
سفرهایم بیشتر کاری بوده و برای نقاشی و زنگ آمیزی به چالوس، نوشهر، رشت، محمودآباد، قزوین، کرج و قم رفته ام.


دوست دارید کدام شهر یا کشور را از نزدیک ببینید؟
شهر باکو و کشور آذربایجان را دوست دارم با خانواده تجربه کنم. البته تجربه ساحل دریای خزر از نمایی دیگر هم می تواند بر جذابیت این سفر اضافه کند.

 

دوست دارید کدام هنرمند یا شخصیت معروف را از نزدیک ببینید؟
چون پرسپولیسی هستم دوست دارم بازیکنان پرسپولیس را از نزدیک بیینم.


سخن آخر؟
از مسئولان می خواهم فضای کسب و کار را برای جوان ها فراهم کنند. اکثر فسادها از بیکاری نشات می گیرد. جوان اگر کار داشته باشد، دنبال کارهای خلاف نمی رود.

 

تهیه و تنظیم:

حمید رضاپور - خبرنگار سایت نقاشی ساختمان www.xhousepainting.com

کار را به کاردان بسپارید.


شبکه ها اجتماعی نقاشی ساختمان خانی