پیام به نقاشی ساختمان

منوی اصلی

تبلیغات

فروش رزین اپوکسی دو جزئی چوب و زیورآلات و بدلیجات در ایران sell resin epoxy in iran

جستجو در مطالب سایت نقاشی ساختمان

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات سایت نقاشی ساختمان xhousepainting website laws

شرایط ثبت آگهی

ثبت آگهی‌هایی که به هرشکلی، شامل موارد زیر باشند در درج آگهی مجاز نیست.

 •     مغایر با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه،
 •     نقض حریم شخصی افراد،
 •     توهین به ‌هر شکلی به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف،
 •     استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی، درج بی‌مورد عکس صورت اشخاص و یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا و خدمات، که مخاطب آن کودکان نیستند،
 •     هر نوع آگهی و خبرپراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی که جنبه تجاری نداشته باشد،
 •     فروش برنامه‌های نرم‌افزاری و یا کتابهای فاقد مجوز قانونی برای انتشار یا فروش یا موارد ناقض حقوق مؤلفان(کپی رایت)،
 •     فروش جزوات درسی، کمک‌درسی و کنکوری بدون کسب مجوز از مرجع مربوطه،
 •     خدمات، دفاتر و شرکت‌های مرتبط با لیزینگ به جز نمایندگی‌های مجاز شرکتهای دولتی با ارائه مجوز،
 •     درخواست دریافت مبلغ به هر عنوان در متن آگهی،
 •     درج شماره حساب در متن آگهی،
 •     خدمات و کالاهایی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود،
 •     معرفی سایت‌، کالا و یا خدماتی که به هر شکل و صورتی قصد رقابت با درج آگهی را دارند،
 •     درج آگهی‌های آموزشی بدون قراردادن اطلاعاتی در مورد مدرس،
 •     درج مکرر آگهی هرچند متفاوت در یک روز،
 •     قرار ملاقات غیر تجاری به صورت آنلاین،
 •     املا یا جمله بندی نادرست،
 •     جهت تسهیل و تسریع فرآیند تأیید و انتشار آگهی‌ها، درج آگهی ممکن است در مواردی به ویرایش جزئی آگهی شما براساس قوانین بپردازد.

 

شرایط مشاهده و استفاده از آگهی‌ها

هرگونه استفاده از سایت نقاشی ساختمان به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است. سایت نقاشی ساختمان هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از آگهی‌های منتشر شده‌ٔ سایت نقاشی ساختمان استفاده می‌کنند.

تلاش سایت نقاشی ساختمان، نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی‌ها برعهده نمی‌گیرد.
مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت بر عهدهٔ شماست و سایت نقاشی ساختمان هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفادهٔ شما از این سایت ندارد.
سایت نقاشی ساختمان هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی‌دهندگان حقیقی یا حقوقی منعقد نمی‌کند. کاربرانِ سایت نقاشی ساختمان قادر به ویرایش آگهی خود هستند، بنابراین سایت نقاشی ساختمان، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.
مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به سایت نقاشی ساختمان ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهدهٔ فرستنده اطلاعات است.
سایت نقاشی ساختمان مختار است هر گونه پیام، آگهی یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.
مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به سایت نقاشی ساختمان که به واسطه‌ٔ اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و سایت نقاشی ساختمان مسئولیتی در قبال آنها ندارد.
آگهی‌های سایت نقاشی ساختمان با هزینه‌ٔ گردانندگان سایت جمع‌آوری، نظارت، مرتب‌سازی و توزیع شده است و حق حذف آگهی‌ها در هر زمان به ارسال‌کننده آگهی داده شده است. استفاده کننده از سایت نقاشی ساختمان حق کپی‌برداری از اطلاعات آگهی‌دهنده، نوشتار و تصاویر آگهی‌های ارسال شده به سایت نقاشی ساختمان را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد.
قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.

 

 

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت نقاشی ساختمان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات سایت نقاشی ساختمان تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
طرح تشویقی پیشنهاد شگفت انگیز (پروموشن):
طرح تشویقی شگفت انگیز به منظور ایجاد تجربه یک خرید خوب برای کاربران در نظر گرفته شده و روزانه در این بخش تعدادی از محصولات با تخفیف‏‌هایی بسیار ویژه‏‌تر نسبت به فروش‌‏های ویژه درج می‏‌شود. در مواردی که به دلیل استقبال کاربران موجودی کالا زودتر از موعد مقرر به پایان رسد، وضعیت کالا به ناموجود تغییر می‏‌کند و امکان سفارش گذاری وجود نخواهد داشت. در صورتی که کالایی در روز قبل از فروش شگفت انگیز به سبد خرید اضافه شود و در هنگام پردازش، کالا در طرح شگفت انگیز باشد، قیمت شگفت انگیز اعمال می‏‌شود. به دلیل اینکه این طرح تنها یک طرح تشویقی خرید (پروموشن) است، فروشگاه اینترنتی روژا تعهدی در قبال سفارش‌‏های تعدادی ندارد و در صورت امکان فروش تعدادی هماهنگی‌‏های لازم انجام می‏‌شود.

۱- نحوه ارسال و نحوه پرداخت و انتخاب کالا توسط کاربر انجام شده و سایت نقاشی ساختمان در آن هیچ دخالتی ندارد.
۲- قیمت ها و نوع کالا در سایت ارائه شده و طبق مشخصات ارسال میگردد، مگر کالاهای استثنایی که قبل از ارسال با مشتری هماهنگ و تایید می شود.
۳- مدت اعتبار پرداخت سفارش ها بعد از تایید نهایی ۲۴ ساعت می باشد و بعد از آن سفارش ها باید مجددا انجام شود.
۴- پرداخت ها بصورت درگاه الکترونیکی انجام می شود و در صورت پرداخت بوسیله ی کارت به کارت یا واریز به حساب باید شماره پیگیری و فیش بانکی به سایت نقاشی ساختمان اعلام شود تا مراحل تایید پرداخت سفارت تایید شود.
۵- کالا طبق انتخاب رنگ، مدل، تعداد و … کاربر ارسال خواهد شد و در غیر اینصورت به تایید شما خواهد رسید.
۶- اجناس به دو صورت پلمپ (بدون تست سایت نقاشی ساختمان) یا باز شده (تست شده توسط کارشناسان سایت نقاشی ساختمان) بنا به درخواست شما ارسال خواهد شد.
۷- مسولیت حمل کالا ها بر عهده ی شرکت حمل کننده ای که مشتری هنگام تایید نهایی انتخاب می کند می باشد و سایت نقاشی ساختمان مسولیتی نسبت به حوادث بعد از آن ندارد.
۸- در صورت نقص در کالای (بدون تست سایت نقاشی ساختمان) ظرف مدت ۲۴ ساعت مراتب را به سایت نقاشی ساختمان اطلاع داده و حداکثر تا ۷۲ ساعت آن را به آدرس سایت نقاشی ساختمان عودت داده تا پس از بررسی کارشناسان در صورت لزوم کالای جایگزین ارسال شود و اگرنه مشمول ضمانت سایت نقاشی ساختمان نمی شود و نیز اگر کالا دارای گارانتی شرکتی می باشد باید به آن مرکز مراجعه نمایید.
۹- در صورت نقص در کالا سایت نقاشی ساختمان در صورتی پذیرای گارانتی می باشد که فقط توسط کارشناسان سایت نقاشی ساختمان تعمیر یا تایید شود، همچنین مشکلات نرم افزاری که بعدها ایجاد می شود خارج از محدوده گارانتی سایت نقاشی ساختمان می باشد.
۱۰- کالای عودت داده شده در زمان مقرر اگر در انبار موجود نباشد مبلغ بصورت کامل ظرف ۴۸ ساعت به کاربر عودت خواهد داده شد.
۱۱- در صورتی که زمان های مقرر شده در بندهای قبل رعایت نشود سایت نقاشی ساختمان مسولیتی در قبال کالا ندارد و اگر عودت به موقع صورت گیرد هزینه ی ارسال مجدد کالا به عهده ی سایت نقاشی ساختمان می باشد.
۱۲- در صورت تایید کالا، فاکتور تا ۲۴ ساعت معتبر است و بعلت حجم زیاد کالاها در صورت نوسان قیمت ها در این مدت اگر افزایش قیمت در کالا رخ دهد برای مشتری اعمال نمیشود ولی اگر کاهش قیمت صورت گیرد سایت نقاشی ساختمان کمترین قیمت را برای مشتری قرار خواهد داد و اگر تایید نهایی و وجه پرداخت شده باشد هیچ تغییری در قیمت ها صورت نخواهد گرفت.
۱۳- سفارش کالا و تایید و پرداخت فاکتور توسط شما به منزله تایید تمام موارد و مقررات سایت نقاشی ساختمان می باشد.
۱۴- اطلاعات و مشخصات ارائه شده برای محصولات توسط تامین کننده انجام شده و سایت نقاشی ساختمان مسولیتی در قبال آن ندارد.
۱۵- تمامی شرایط و قوانین مندرج در شرایط عادی قابل اجراست و در صورت بروز هرگونه موارد قهری زوپیر هیچ گونه مسولیتی ندارد.
۱۶- کلیه محتویات سایت شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت نقاشی ساختمان تعلق دارد.

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

تبلیغات

فروش ورق طلا پتینه کاری در ایران sell patina gold leaf in iran

فروش غلطک طرح دار

غلطک طرح دار

برخی از مطالب سایت

نیازمند کار نقاشی در نیشابور هستم ودارای ۵سال سابقه کار هستم 05143266409 سعید...
نقاشی ساختمان آبرنگ    اجرا کننده کناف و رنگ امیزی کناف  اجرا کننده رنگ های روغنی ،...
دعوت به همکاری از نقاشان ساختمان در شرکت نانو اکسون خراسان جنوبی   شرکت دانش بنیان نانو اکسون در...
 ارائه خدمات: رنگ روغنی و پلاستیک، رنگ روغنی بدون بو (اکرولیک)، بلکا، مولتی کالر، رومالین، کاغذ...

اینماد

نماد الکترونیکی

حذف آگهی از سایت

برای حذف آگهی تان از سایت، با همان شماره های که در سایت آگهی ثبت کرده اید، عدد 2 (متن پیامک فقط عدد 2 باشد) به شماره 09121943801 پیامک بفرستید و یا تماس بگیرید.

logo-samandehi

تلگرام نقاشی ساختماناینستاگرام نقاشی ساختمانفیسبوک نقاشی ساختمانآپارات نقاشی ساختمانگوگل پلاس نقاشی ساختمانبرنامه اندروید نقاشی ساختمان

کانال یوتیوب نقاشی ساختمانلینکدین نقاشی ساختمانتوییتر نقاشی ساختمانپینترست نقاشی ساختمانگوگل پلاس نقاشی ساختمانبرنامه اندروید نقاشی ساختمان