پیام به نقاشی ساختمان

 

نصب کاغذ دیواری wallpaper installing

 

 

غلطک طرح دار نقاشی ساختمان ، طرح کاغذدیواری

 

منوی اصلی

تبلیغات

فروش رزین اپوکسی دو جزئی چوب و زیورآلات و بدلیجات در ایران sell resin epoxy in iran

جستجو در مطالب سایت نقاشی ساختمان

این غلطک دیوارتان را طراحی می کند + فیلم

آموزش ساده کار با غلطک طرح دار - نقاشی ساختمان ساده

 

فیلمی از طراحی دسته غلطک طرح دار برای نقاشی روی دیوار را مشاهده کنید.

 

این دسته غلطک طرح دار برای نقاشی بر روی دیوار ساخته شده است که فوم مخصوص و یا مخزن دار می باشد و طرح را با رنگ به راحتی و سادگی و سرعت می توناید روی دیوار اجرا کنید. در فیلم ، آموزش این ابزار کاربردی را که در حال نقاشی شکوفه یک گل بر روی دیوار است، مشاهده می‌کنید.

 

قیمت اجرای نقاشی با غلطک طرح دار

غلطک طرح دار

ربات نقاشی ساختمان

ربات هوشمندی که به‌طور خودکار خانه را نقاشی می‌کند.
 
Intelligent robot that automatically paints the house
 
ربات‌های بسیاری در جهان وجود دارد که کار رنگ کردن دیوارها را انجام می‌دهند، اما شرکت OKIBO رباتی ساخته که به‌طور کاملاً مستقل می‌تواند در یک ساختمان کار کند و بدون هیچ برنامه‌نویسی دستی یا اطلاعات قبلی از ساختار داخلی آنجا، عمل رنگ زدن را انجام دهد.
این ربات قادر است مسیر را به‌طور خودکار برنامه‌ریزی کرده هر اتاق را به‌طور مستقل نقاشی کند. ربات اوکیبو با استفاده از یک روش اسکن سه‌بعدی جدید، می‌تواند نقشه سه‌بعدی محیط اطراف خود را ایجاد کند.
این ربات که به مجموعه‌ای از سنسورهای پیشرفته و الگوریتم‌های هوش مصنوعی مجهز است، به حداقل مداخله انسانی نیاز دارد. با داشتن یک رابط کاربری خوب، می‌توان دستورالعمل‌های کاربر را روی آن تنظیم کرد تا عمل نقاشی ساختمان را انجام دهد.
ربات اوکیبو همچنین با استفاده از بازوهای رباتیک صنعتی مستحکم، قادر است گچ کاری را نیز با کیفیت عالی انجام دهد.

 

 

 

ربات نقاشی ساختمان 

ربات نقاشی ساختمان

 

سایت سازنده ربات:

https://okibo.com/our-robot/

 

منبع:
https://www.youtube.com/watch?v=hm9ZSN37jVM

 

متن:
instagram.com/mr.ai___

 

 

سایت نقاشی ساختمان
https://xhousepainting.com

09121943801
امیر علیپور   

تبلیغات و بازاریابی اینترنتی برای نقاشان ساختمانی

اکثر نقاشان ساختمانی به دلیل دارا نبودن دفتر خدمات و یا محل کار ثابت که بتوانند از طریق آن با مشتریان خود ارتباط داشته باشند و یا به جذب مشتری بپردازند به شیوه های مختلف تبلیغاتی از جمله تبلیغات چاپی مانند کارت ویزیت و تراکت و ... یا ارسال پیامک انبوه و تبلیغ در فضای مجازی با ایجاد گروه و کانال در شبکه های اجتماعی یا ایجاد وبلاگ و وب سایت سعی در ایجاد ارتباط و جذب مشتری و گسترش بازار خود می کنند.
در این نوشته تاثیر این تبلیغات و موفقیت در جذب مشتری  را بررسی می کنیم  و مفید بودن شیوه های تبلیغات و بازاریابی اینترنتی را در نقاشی ساختمان می سنجیم.

 

ایجاد کانال و گروه تبلیغاتی نقاشی ساختمان در شبکه های اجتماعی


شاید اولین ایده برای تبلیغات در فضای مجازی ایجاد گروه یا کانال در شبکه های اجتماعی باشد، چون هم رایگان است، هم خودتان مدیریت می کنید. اما صرف داشتن یک کانال یا گروه و پیچ کمک چندانی به کسب و کار ما نخواهد کرد و بروز رسانی این صفحات با محتوای تخصصی و مناسب و تعداد بازدیدکنندگان مهم ترین مساله برای موفقیت در این شیوه تبلیغاتی است.
برای شروع به کار با شبکه های مجازی به این نکات توجه داشته باشید:
نام، لوگو، معرفی مناسب با کسب و کار نقاشی ساختمان

شعارهای تبلیغاتی نقاشی ساختمان house painting company slogan hero

انتخاب یک نام که به سادگی قابل یادآوری برای مخاطب و مشتریان باشد، حائز اهمیت است. می توانید از نام یا نام خانوادگی خودتان یا ابزاری های کارتان و یا محل زندگیتان استفاده کنید به شرط آن که نام زیبا، ساده و مرتبط باشد.
برای آرم یا لوگو حتما از طراحان گرافیگی کمک بگیرید و یک لوگو زیبا و جذاب برای معرفی کار خود داشته باشید و سعی کنید نام شغل خود را به صورت حرفه ای و صد البته خوانا در لوگو پیاده کنید.  
معرفی خدماتی که ارائه می دهید را به صورت مختصر و مفید در قسمت مربوطه بنویسید؛ اشاره به تمامی خدمات و داشتن اکیپ خدماتی، نمایش نمونه کار و تجربه ی کاری خود و هم چنین قیمت ها و نحوه ی پرداخت ها و بازه های زمانی اجرا می تواند مفید واقع شود.

شعار تبلیغاتی نقاشی ساختمان و نام را اینجا می توانید پیدا کنید.

 

محتوا و تعداد افراد بازدیدکننده
همانطور که گفتیم ایجاد یک رسانه در شبکه های اجتماعی بدون داشتن محتوای تخصصی و بازدیدکننده برای تبلیغ و بازاریابی سودی نخواهد داشت.
تولید محتوا به هرگونه فعالیت شما از جمله نوشتن متنی در رابطه با خدمات و فعالیت تان یا برداشتن عکس، فیلم، ضبط صدا و ... از آن ها را شامل می شود. ولی در نهایت تهیه و تولید محتوا یک کار تخصصی و زمان بر است و بهتر است در تهیه محتوا از متخصصان و افراد خبره کمک بگیرید و یا از نظراتشان استفاده کنید.
تعداد بازدیدکنندگان از محتوای شما هرچقدر بیش تر باشد، دستیابی به هدفتان در بازاریابی بیش تر می شود اما صرفا افزودن مخاطبان با ربط یا بی ربط دفترچه ی تلفتان به افراد عضو در رسانه شما کمکی نخواهد کرد. بهترین راه این است که کانال یا پیج خود را در گروه ها و یا صفحات دیگر مرتبط به کارتان و یا همشهریان تان تبلیغ کنید و افرادی که می توانند مشتری شما باشند را گروه یا پیج خود وارد کنید و اگر محتوای مفیدی داشته باشید می توانید به باقی ماندن افراد عضو و عضویت افراد واقعی و مرتبط در رسانه تان امیدوار باشید.
پس موفقیت در این شیوه ی تبلیغاتی که هزینه ی کمی نیز برایتان دارد دو اصل محتوای تخصصی و بازدیدکننده واقعی را می طلبد فعالیت در شبکه های اجتماعی باید منظم باشد تا به نتیجه دلخواه در طول زمان دست پیدا کنیم.


طراحی سایت حرفه ای نقاشی ساختمان


شرط موفقیت در تبلیغ از طریق طراحی سایت هم مانند شبکه های اجتماعی بروز رسانی با محتوای تخصصی در بازه ی زمانی منظم و بازدیدکنندگان یا دیده شدن سایت در موتورهای جستجو است که به اختصار سئو نامیده می شود، که کار یک تیم کاملا تخصصی است. یک مساله مهم دیگر را که باید در نظر بگیریم طراحی گرافیکی سایت است که باید جذاب و کاربر پسند و مختص کار شما باشد.
برای طراحی سایت حتما باید با یک شرکت متخصص تولید محتوا در این زمینه کار کنید و تنها به داشتن یک سایت در اینترنت اکتفا نکنید. داشتن یک صفحه اینترنتی با متن و تصاویر ثابت هیچ توجیهی ندارد.
برای سئو سایت هم هزینه و برنامه ریزی داشته باشید. شاید هزینه بر بودن طراحی یک سایت رغبت شما را برای داشتن سایت را کم کند، اما مطمئنا با بروزرسانی منظم سایت با محتوای سئو شده می توانید بهترین استفاده را از سایت خود برای جذب مشتری داشته باشید و در مقابل این هزینه ناچیز خواهد بود.


تبلیغات و آگهی نقاشی ساختمان در اینترنت


یکی از راه های مفید تبلیغ خدمات خود در سایت های مرتبط با کسب و کارتان است، با این کار بدون داشتن یک سایت حرفه ای می توانید تبلیغ گسترده و اثربخشی داشته باشد.
نگاهی به لیست سایت هایی که در صفحه ی اول جستجوگرها می آیند، بیندازید و برای تبلیغ کارتان به آن ها آگهی دهید، برای محل قرار گرفتن آگهی و تعداد دفعات آن با مدیر سایت به توافق برسید.
در انتخاب سایت ها برای آگهی دادن حساس باشید و از مرتبط بودن با کار و تخصص خود مطمئن شوید، این شیوه تبلیغ امیدوار کننده تر است و شانس دیده شدنتان را بالا می برد.
هر چه رسانه و سایت تخصصی تر باشد بهتر است یعنی آگهی دادن برای شما در یک سایت و مجله ی اینترنتی نقاشی ساختمان بهتر از آگهی دادن در سایت نیازمندی های عمومی است و شانس بیش تری برای جذب مشتری دارید.

 

منصور حیدرپور ، تیم تولید محتوای گروه رسانه ای باران

 

best website designer in the world tehran iran

رنگت رو بساز ! ترکیب و ساخت رنگ های نقاشی ساختمانی

ترکیب و ساخت رنگ برای رنگ آمیزی ساختمان اندازه و مقدار استفاده از هر رنگ برای ساخت یک رنگ مورد نظر مهارت خاص در نقاشی ساختمان تلقی می شود، ترکیب و ساخت جذاب و ملموس و یا اصطلاحا رنگ طبیعی و زنده و رنگ سفارشی و دلخواه مشتری مهارت ویژه ای است که یک استاد کار نقاشی در گذر زمان و کسب تجربه به آن می رسد.
الگو گرفتن از طبیعت و خلاقیت برای ترکیب رنگ ها و به کار بردن رنگ های ترکیب شده در محیط های مختلف، شور و هیجان خاص خود را دارد و هنر ارزشمندی است اما داشتن تجربه و مطالعه و یادگیری مداوم باعث می شود تا در این کار حرفه ای تر شویم و یک متخصص در این کار باشیم.
در زیر ترکیب رنگ هایی که امروزه خواهان بسیاری دارند مانند رنگ ساختمانی شامپاینی، رنگ ساختمانی نسکافه ای، رنگ ساختمانی مرجانی، رنگ ساختمانی صورتی و غیره را برای دنبال کنندگان عزیز سایت نقاشی ساختمان گردآوری کرده ایم امیدواریم که برایتان جذاب و کارا باشد.


رنگ شامپاینی
این رنگ را می توان با ترکیب رنگ زرد و نارنجی یا پرتقالی بدست آورد.


رنگ نسکافه ای
رنگ نسکافه ای از ترکیب رنگ سفید و قهوه ای بدست می آید.


رنگ مرجانی یا گلبهی
با ترکیب رنگ قهوه ای و  قرمز رنگ گلبهی را می توان ساخت هم چنین با ترکیب رنگ های قرمز ، سفید و زرد یا ترکیب نارنجی تیره و رنگ سفید نیز می توان به این رنگ رسید.


رنگ قهوه ای
ترکیب رنگ قرمز و مشکی  قهوه ای و ترکیب مشکی ، قرمز  و زرد  قهوه ای روشن را می توان ساخت و از ترکیب رنگ سفید با قهوه ای  یا رنگ صورتی با زرد رنگ کرم  و رنگ سبز با قرمز رنگ قهوه ای فندقی حاصل می شود.


رنگ صورتی
ترکیب رنگ سفید با قرمز صورتی بدست می آید و ترکیب رنگ قرمز با بنفش رنگ بنفش مایل به صورتی را به ما می دهد.


مغز پسته ای
ترکیب رنگ سبز و زرد  رنگ مغز پسته ای را درست می کند و ترکیب رنگ سفید با سبز رنگ سبز پسته ای یا  رنگ زرد، آبی  و سفید مغز پسته ای را به وجود می آورد.


رنگ فیروزه ای
از ترکیب رنگ زرد و آبی روشن سبز فیروزه ای  و ترکیب رنگ سبز و آبی فیروزه ای پررنگ  و ترکیب رنگ زرد ، آبی و سفید رنگ فیروزه ای ساخته می شود.

 

نویسنده: منصور حیدرپور ، گروه تولید محتوای تیم طراحی سایت باران

نقاش ساختمان خوش قول و ماهر

انتخاب نقاش خوش قول

 

افزایش تقاضا برای نقاشی و رنگ آمیزی منزل در ماه های پایان سال بستری برای سوء استفاده از این بازار را فراهم می کند افرادی به طمع کسب پول بیش تر بدون داشتن دانش مدیریتی با دادن وعده های بسیار همزمان چند کار را قبول می کنند و دست آخر از پس هیچ کدام به درستی بر نمی آیند و کار ناقص یا بی کیفیت را با کشمکش های بسیار به مشتریان ارائه می کنند.

نقاش خوش قول و ماهر

 

نقاشی منزل ، زیبا سازی ، تمیز کاری برای استقبال از مهمانان در سال نو اهمیت ویژه ای دارد و این مساله باعث داغ شدن بازار و افزایش تقاضا برای صنف نقاشی ساختمان می شود و به اصطلاح خرده کاری های زیادی برای نقاشان ساختمانی پیشنهاد می شود این وضعیت پیش آمده علاوه بر بالا رفتن قیمت ها باعث می شود افرادی از بازار سوء استفاده کنند.

پیشنهاد می کنیم قبل از انتخاب نقاش و تصمیم گیری نکات زیر را مد نظر قرار دهید تا در دام افراد سودجو و بدقول نیفتید.

 

فریب آگهی های تجاری بازرگانی نقاشان را نخورید

 

دو صد گفته چون نیم کردار نیست
حجم آگهی های نقاشی ساختمان در اینترنت ، مطبوعات و محیط بسیار زیاد است شعارها و متن های تبلیغی یکی از یکی زیباتر است اما این تبلیغات نیاید تنها عامل گزینش و انتخاب برای شما باشد نام درخشان رسانه یا تیتر تبلیغی آگهی دهنده نشان دهنده توانایی کار ، تجربه ، مهارت و مدیریت نقاش ساختمان نیست.

 

زمان مهم ترین مساله است

 

انجام کار در زمان مناسب با حضور مستمر نقاش در سر کار میسر می شود ؛ تحویل به موقع کار در روزهای پایانی سال از باقی مسائل مهم تر است و اهمیت نقاش چیره دست و صد البته خوش قول دو چندان می شود.

 

انتخاب نقاش کارآزموده از طریق مصاحبه یا معرف معتمد

 

بهترین راه برای انتخاب نقاش ماهر و خوش قول و امتحان پس داده از طریق پرس و جو از دوستان و آشنایان قابل اعتماد است استفاده از تجربه ی کسانی که قبل از شما این کار را انجام داده اند کمک بزرگی برای شماست و هم چنین می توانید با صحبت کوتاهی از بین چند نقاش یکی را برگزینید و اگر بتوانید ضمانتی برای حسن انجام کار بگیرید خیالتان آسوده تر خواهد بود.

تبلیغات

فروش ورق طلا پتینه کاری در ایران sell patina gold leaf in iran

فروش غلطک طرح دار

غلطک طرح دار

برخی از مطالب سایت

رنگ و تاثیر آن بر احساسات و آرامش ما در زندگی رنگ‌ها چگونه می‌توااند بر احساسات و آرامش ما در...
نقاشی ساختمان میلاد در کوتاهترین زمان و با بالاترین کیفیت با رنگ های درجه یک موجود در بازار نقاشی...
نقاشی ساختمان رنگ‌های روغنی، اکریلیک و پلاستیک با بهترین کیفیت با دستگاه ایرلس بدون رد قلم و...
آیا به فکر زیبایی منزل و محل کار خود هستید؟ آیا از تاثیر طرح و رنگ دکوراسیون داخلی منزل و محل کار خود بر...

اینماد

نماد الکترونیکی

حذف آگهی از سایت

برای حذف آگهی تان از سایت، با همان شماره های که در سایت آگهی ثبت کرده اید، عدد 2 (متن پیامک فقط عدد 2 باشد) به شماره 09121943801 پیامک بفرستید و یا تماس بگیرید.

logo-samandehi

تلگرام نقاشی ساختماناینستاگرام نقاشی ساختمانفیسبوک نقاشی ساختمانآپارات نقاشی ساختمانگوگل پلاس نقاشی ساختمانبرنامه اندروید نقاشی ساختمان

کانال یوتیوب نقاشی ساختمانلینکدین نقاشی ساختمانتوییتر نقاشی ساختمانپینترست نقاشی ساختمانگوگل پلاس نقاشی ساختمانبرنامه اندروید نقاشی ساختمان