پیام به نقاشی ساختمان

 

نقاشی و تزئینات ساختمان قربانپور

 

نصب کاغذ دیواری wallpaper installing

 

 

نقاشی ساختمان محمدی - نقاشی ساختمان تهران و کرج

 

 

کاغذ دیواری و تزئینات ساختمان دکو طراح

منوی اصلی

تبلیغات

فروش رزین اپوکسی دو جزئی چوب و زیورآلات و بدلیجات در ایران sell resin epoxy in iran

جستجو در مطالب سایت نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان: سایت آگهی نقاشی ساختمان، قیمت نقاشی ساختمان، رنگ آمیزی ساختمان و منزل، نقاشی اداره و دفتر

نقاشی ساختمان با رنگ مولتی کالر

با رنگ مولتی کالر دیوارهایتان را مزین نمایید

اگر به دنبال رنگ شیک و طرحی نو برای دیوارهای منزل یا محل کارتان هستید، رنگ مولتی کالر می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. رنگ مولتی کالر پوششی تزئینی برای دیوار فروشگاه ها، راه پله ها، سقف و حتی درب ورودی است.

نقاشی ساختمان با رنگ مولتی کالر

رنگ مولتی کالر را با اسپری روی دیوار می پاشند زیرا قلم و غلطک، در رنگ آمیزی اختلال ایجاد می کند و بر روی دیوار نشان قلمو بر جای خواهد ماند.

مهم ترین مزیت رنگ های مولتی کالر را می توان زود خشک شدن این رنگ بر روی دیوار نام برد. در صورتی که مایلید برای مزین کردن و تغییر فضای منزل یا محیط کار خود از رنگ مولتی کالر استفاده کنید، اما شناخت کافی راجع به این رنگ ندارید، می توانید با خواندن این مطلب اطلاعات مفیدی به دست آورید.

نگاهی کلی به رنگ مولتی کالر

زمانی که به سطحی که با رنگ مولتی کالر نقاشی شده نگاه می کنیم، خواهیم دید که یک رنگ زمینه دارد که چند رنگ دیگر به صورت رگه ای در آن خود نمایی می کند. رنگ مولتی کالر نیاز به حلال خاصی ندارد، در نتیجه عاری از هر گونه بوی نامطبوعی است.

اکثر نقاش های ساختمان برای افرادی که امکان تخلیه مکان را ندارند نقاشی ساختمان با رنگ مولتی کالر را پیشنهاد می کنند. این رنگ در منازل مسکونی، مراکز درمانی و آموزشی، هتلها، فروشگاه ها و هر مکانی که مدنظر شماست قابل اجرا خواهد بود.

می توان با رنگ مولتی کالر یک پوشش مقاوم بر روی سطح ایجاد کرد. پوششی که سطح را در برابر خراشیدگی، زرد شدگی مقاوم می سازد و طول عمر آن را طولانی می کند. نمی توان گفت رنگ مولتی کالر به صورت ۱۰۰ درصد قابل شستشو است. ولی اگر فردی قصد دارد تا به آن قابلیت شستشو دهد، می بایست آن را به دست یک مجری باتجربه و کاربلد بسپارد تا آن را قابل شستشو کند.

البته لازم به ذکر است که اضافه کردن این قابلیت، اندکی هم به هزینه نقاشی افزوده خواهد کرد. نکته قابل توجه اینجاست که قیمت اجرای رنگ های مولتی کالر متفاوت است و این امر بسته به اجرای رنگ مولتی کالر فرق دارد. نوع استاندارد اجرای این رنگ مانند زیرسازی رنگ های روغنی است.

رنگ مولتی کالر

 

ویژگی های رنگ مولتی کالر

 • قابلیت شستشو
 • قابل اجرا بر روی تمامی سطوح
 • چسبندگی بالا
 • قابل ترمیم
 • سهولت در اجرای رنگ آمیزی
 • ضخامت کم
 • تنوع در طرح و رنگ
 • بدون نیاز به هیچ حلالی
 • کم بو

 

رنگ مولتی کالر و شستشوی راحت: همانطور که گفتیم می توان به این رنگ قابلیت شستشو افزود. با آب و انواع شوینده ها می توان سطوح را به آسانی تمیز کرد و برق انداخت.

اجرای مولتی کالر بر تمام سطوح : این نوع رنگ را می توان به راحتی بر روی تمام سطوح استفاده کرد. این سطوح عبارتند از سیمانی، گچ، بتون، چوب، فلزی، شیشه ای، پلاستیک، سرامیک و بلو ک ها. پیشنهاد می کنیم از این رنگ بر روی پارچه استفاده نکنید.

قابلیت ترمیم: در صورتی که به سطح رنگ آمیزی شده آسیبی وارد شود، می توان آن را به آسانی ترمیم کرد و دوباره مانند روز اول برگرداند.

چسبندگی بالا: قدرت چسبندگی بالایی برای زیر کار دارد و این رنگ به راحتی از سطح جدا نمی شود و مقاوم است.

راحتی اجرا: به طور معمول اجرای رنگ مولتی کالر توسط کمپرسور انجام می شود، که این امر سرعت اجرا را بالاتر خواهد برد. اجرای این رنگ به کمک کمپرسور باد سبب شده که تمامی سطوح را هر چه سریعتر و بهتر پوشش دهی کند.

ضخامت کم: زمینه و دانه های رنگی آن ضخامت خیلی کمی دارد.

گستردگی طرح و رنگ: فرمولاسیون رنگ مولتی کالر سبب شده تا افراد محدود به انتخاب یک یا چند رنک نکند. تنوع و طرح این رنگ به حد زیادی چشم نواز و شیک بوده که شما را مجاب می کند، تا برای محیط زندگی یا کاری خود از مولتی کالر استفاده کنید. طرح های مولتی کالر تزئینی است و بافت ویژه، کم جلا بودن و ماتی سبب شده تا تمام خرابی و ناهمواری سطح پوشیده شود.

فاقد بوی نامطبوع: از آنجایی که رنگ مولتی کالر نیاز به هیچ حلال و تینری ندارد، در نتیجه یا کم بو یا حتی هیچ بویی را در محیط در زمان اجرا منتشر نخواهند کرد.

مقاوم در برابر آلودگی: رنگ مولتی کالر در برابر آلودگی مقاوم هستند و ذرات معلق هوا، دود را به هیچ وجه جذب نمی کند. از این رو می توان آن را در راه پله ها، اماکن پرتردد و شلوغ بکار برد.

ضدباکتری و میکروب: رنگ زمینه رنگ های مولتی کالر خاصیت آنتی باکتریالی و ضد میکروب دارند. از این رو هیچ شرایطی برای رشد و جذب باکتری، قارچ، میکروب فراهم نخواهد شد.

 

رنگ آمیزی با مولتی کالر

 

نحوه اجرای مولتی کالر

برای نقاشی ساختمان با رنگ مولتی کالر ، باید حتماً از یک فرد باتجربه و کاربلد کمک گرفت. قبل از اجرای کار باید اقدام به زیر سازی سطح اولیه کرد. ابتدا می بایست سطح زیر را تمیز کرد. زیرا سطح زیر کار نباید آلودگی و چربی داشته باشد. بنابراین سطح اولیه را باید به خوبی خشک و تمیز کرد.

اگر برای سطح فلزی از رنگ مولتی کالر استفاد شود، باید ابتدا تمام ضایعات زنگ زده را پاک کرد. برای زیرکار این رنگ ها، از رنگ پلاستیک استفاده می کنند. برای زیرسازی دو مرحله رنگ روغنی می زنند. البته برخی برای صرفه جویی در هزینه، رنگ پلاستیک را بکار می برند.

بعد از اینکه مرحله اول رنگ آمیزی با رنگ پلاستیک را انجام دادند، لکه گیری می کنند. این کار را با بتونه پلاستیک انجام خواهند داد. اگر نیاز به لکه گیری نبود، مرحله دوم رنگ پلاستیک اجرا می شود. البته لازم به ذکر است که برای این کار استفاده از رنگ های روغنی است.

برای اجرای رنگ مولتی کالر از گالن های مخصوص استفاده خواهد شد و بر روی سطح اسپری می کنند، قلمو و غلطک برای رنگ آمیزی این رنگ توصیه نمی شود. برای اجرای مولتی کالر باید مچ دست را ثابت نگه داشت و به صورت افقی و عمودی اسپری کرد.

به طور معمول، فشار باد گالن را برای رنگ آمیزی مولتی کالر باید بر روی ۳ قرار داد. برای هم زدن این رنگ نباید به هیچ وجه از وسیله خارجی یا هم زن بکار برد. برای هم زدن و میکس رنگ مولتی کالر باید قبل از باز کردن گالن، آن را به شدت تکان داد تا به خوبی ترکیب و میکس شود.

 

نکات مهم بعد از اجرا را جدی بگیرید

 • اگر مطمئن به خشک شدن رنگ نیستید از گردگیری و عملیاتی که سبب گرد و غبار می شود پیشگیری کنید.
 • از خراشیدن و کثیف کردن سطوح رنگ آمیزی شده به شدت خودداری شود.

 

قیمت رنگ مولتی کالر

قیمت هر متر مربع رنگ مولتی کالر به طور تقریبی ۵ تا ۱۰ هزار تومان است. برای محاسبه متراژ و مساحت محیط جهت رنگ آمیزی، باید طول دیوار را ضرب در ارتفاع آن کرد.

 

شرایط جوی نقاشی با مولتی کالر چگونه است؟

به طور معمول عملیات نقاشی ساختمان باید در 5 تا 35 درجه سانتی گراد انجام گیرد. ولی چون در داخل ساختمان اجرا می شود و ساختمان هم به سیستم گرمایشی مجهز است، در تمامی شرایط جوی قابلیت اجرا دارد.

اگر به فکر تغییر دکوراسیون محل زندگی یا محیط کارتان هستید، همچنین مایلید یک ترکیب شیک و اسپرت در فضا داشته باشید. رنگ مولتی کالر حلال کار شما خواهد بود. این رنگ علاوه بر اینکه نمای شیک و جذابی به محیط می دهد، بسیار مقاوم بوده و هیچ آلودگی جذب خود نخواهد کرد.

البته باید برای اجرای نقاشی ساختمان با رنگ مولتی کالر از یک استادکار ماهر و باتجربه کمک گرفت. استادکار باید با نحوه ترکیب، تداخل و همخوانی رنگ های ساختمانی آشنایی داشته باشد.

 

تهیه و تنظیم: xhousepainting.com

 

داتیک عمران

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

           نقاشان ساختمان منتخب : بهترین برای بهترین          

  

 محمد پورحسن - نقاش ساختمان منتخب mohammad porhasan best top house painters  قدرت الله فرجی - پتینه کار منتخب - ghodratollah faraji best top house painters  حسین فردی - نقاش ساختمان منتخب hossein fardi best top house painters  نادر خانی - نقاش ساختمان منتخب nader khani best top house painters  بهروز صمیمی - نقاش ساختمان منتخب behrouz samimi best top house painters

  

حسن عباسی - نقاشی ساختمان طنین گستران  محمدعلی فردی - نقاش ساختمان منتخب fardi best top house painters  گروه نقاشی ساختمان لاکچری - محسنی 09125573069 - نقاش ساختمان منتخب luxury design best top house painters  روشن گل محمدی - نقاش ساختمان منتخب roshan gol mohmmadi best top house painters  واحد الماسی - نقاشی ساختمان نگین البرز

 

طالب ولی نژاد   ارشد حسن زاده   امامعلی زاده   عبادت ذبیحی   قاسم بهجت

22/10/1400, 18:10
بهترین-نقاشی-ساختمان-در-اهوازنقاشی ساختمانی مدرن و با کیفیت در اهواز رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان های اداری تجاری مسکونی نیاز به مهارت تجربه دارد که با آمیختن کمی خلاقیت و کاستن از هزینه های اضافی می توان عملیات نقاشی ساختمان را به نحو حسن اجرا کرد. اگر به دنبال نقاشی ساختمان متناسب با سلیقه ی و ذوق زیبا پسند شهروندان اهوازی هستید روی...
27/07/1400, 17:56
فروشگاه-آرتار-دکور-فروش-انواع-کاغذ-دیواری-های-جدید-ساده-لاکچری-با-قیمتخیلی ها شاید برای اینکه آشنایی اتو با برند دیجی کالا دارند، برای خرید کاغذ دیواری از این سایت خرید کنند، اما همیشه تامین کننده اصلی و واردکننده و پخش کننده اصلی قیمت و کیفیت اصلی را داشته و امکاناتی مثل مشاوره حقیقی و ارسال رایگان می تواند در اختیارتان قرار دهد و تنوع بالایی از انواع کاغذ دیواری های...
03/05/1400, 18:17
رنگ-های-بدون-بو-رنگسازی-شبرنگ       تیزر جدید رنگسازی شبرنگ پخش شده از تلویزیون شبرنگ | انتخاب رنگ زندگی از کانال رنگسازی شبرنگhttps://www.aparat.com/shabrangco
03/05/1400, 13:03
سمباده-گیر-آرتین امروز می خوام یه وسیله کاربردی رو بهتون معرفی کنم که با استفاده از اون بتونین به راحتی سطوح مختلف رو سمباده بزنید و صاف و صیقلی کنید.سمباده گیر آرتینسمباده گیر آرتین یکی از محصولات جی‌اس‌پی ، که از بهترین مواد پلاستیکی موجود در بازار برای راحتی توی کار سمباده زدن ساخته شده.شما می...
03/05/1400, 12:49
یراق-تبدیل-غلطک-طرح-برجسته-به-غلطک-طرح-دار-جی-اس-بی امروز می خوایم محصول جدیدی رو بهتون معرفی کنیم که میتونید به راحتی باهاش از غلطک های تکسچرتون روی دسته فوم غلطک طرح دار استفاده کنید. فقط کافیه این دو تا یراق رو به کنار غلطک تکسچرتون اضافه کنید ، و اون رو سوار کنید روی دسته فوم غلطک طرح دار.(تصاویر آموزش دیده می شه) وقتی شما غلطک تکسچر رو...
24/04/1400, 11:17
پخش-و-فروش-کاغذ-دیواری-کفپوش-دیوار-پوشتزئینات ساختمان نقاشان پخش و فروش کاغذ دیواری ارزان، کفپوش لمینت، دیوار پوش اجرا و نصب انواع کاغذ دیواری، کف پوش، لمينت، پاركت، سنگ آنتيک و... بازسازی، تغییر و تعمیرات ساختمان های قدیمی و جدید، لوله کشی، گچ کاری، نصب کاغذ دیواری و اجرای کناف فروش کاغذدیواری ارزان قیمت مناسب وقابل شستشو طراحی...
26/03/1400, 12:31
نیروی-درزگیری-ماستیک-کناف-نقاشی-ساختمان-مولتی-کالر-پاش-در-شهرستان-فردوسبا سلام .به تعدادی نیروی مسلط درزگیری و ماستیک کناف و نقاشی ساختمان و مولتی کالر پاش جهت همکاری نیازمندیم۱. محل کار شهرستان فردوس (خراسان جنوبی) است .۲. متراژ کار حدودا ۵۰۰۰ متر است علاوه بر آن ابنیه و غیره ...۳. محل اقامت (منزل دربست) و سه وعده غذایی رایگان ۴. نیروی روزمزد با ۸ ساعت کار مفید و در صورت...
09/02/1400, 13:44
تزئیناتی-و-نقاشی-ساختمانی-برادران-بابایی-در-تهراناجرایی رنگ : روغنی قابل شستشو ، اکرولیک بدون بو و قابل شستشو ، رنگ پلاستیک ، بتونه روغنی ، درزگیری و ماستیک کناف ، مولتی کالر، کیلر ، سیلر ، رزین و طرح چوب ، کینتکس، ورق طلا، رنگ نما ، رنگ های کامپیوتری کد دار، رنگ آمیزی و پتینه درهای تزیینی پارکینگ ، نصب کاغذ دیواری ، با استفاده از مواد اولیه درجه یک...
29/01/1400, 16:45
پخش-و-فروش-کاغذ-دیواری-در-سراسر-کشورفروش کاغذ دیواری در سراسر کشور در حال حاضر به دلیل تورم، تغییرات بزرگ در دیزاین بسیار هزینه­ بر شده، اما تغییرات کوچک هم می­تواند به خوبی فضای داخلی ساختمان را به طور چشمگیری تغییر دهد. خرید کاغذ دیواری یکی از مواردی است که علاوه بر هزینه کم، نصب آن به راحتی و در کمترین زمان انجام می­گیرد و...
17/11/1399, 16:48
نمایشگاه-رنگ-و-رزین-2021-1399گزارش تصویری بیستمین نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین، پوششهای صنعتی، مواد کامپوزیت و صنعت آبکاری 2021 - 1399       مصاحبه با شهنام سپاسدار طهران ، برگزارکننده نمایشگاه رنگ و رزین و مدیرعامل شرکت بانیان امید       مصاحبه با شرکت رنگ سایف بویا شرکت...

برخی از مطالب سایت

نقاشی ساختمان آیریس  طراحی و اجرا  پتینه کاری با تنوع رنگ و طرح های زیبا  ورق طلا، ورق...
با اساتید استاد رحیمی: هنرمان تبلیغ کارمان است/ هیچ مبنایی برای قیمت گذاری نیست/ برخی استان ها بدون...
نقاشی ساختمان کارما  09126873121 احمدی  رنگ آمیزی منزل در تهران   انجام کلیه کارهای...
"رنگ آمیزی ساختمان آبرنگ"رنگ روغنی، رنگ پلاستیک، پتینه، مولتی کالرارسال نقاش به سراسر کشوربا ارائه تعهد...

تبلیغات در سایت نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان و پتینه در اصفهان و تهران

استخدام نقاش ساختمان need house painter

حذف آگهی از سایت

برای حذف آگهی تان از سایت، با همان شماره های که در سایت آگهی ثبت کرده اید، عدد 2 (متن پیامک فقط عدد 2 باشد) به شماره 09121943801 پیامک بفرستید و یا تماس بگیرید.

logo-samandehi

تلگرام نقاشی ساختماناینستاگرام نقاشی ساختمانفیسبوک نقاشی ساختمانآپارات نقاشی ساختمانگوگل پلاس نقاشی ساختمانبرنامه اندروید نقاشی ساختمان

کانال یوتیوب نقاشی ساختمانلینکدین نقاشی ساختمانتوییتر نقاشی ساختمانپینترست نقاشی ساختمانگوگل پلاس نقاشی ساختمانبرنامه اندروید نقاشی ساختمان