پیام به نقاشی ساختمان

منوی اصلی

تبلیغات

فروش رزین اپوکسی دو جزئی چوب و زیورآلات و بدلیجات در ایران sell resin epoxy in iran

جستجو در مطالب سایت نقاشی ساختمان

یاور : نقاشی ساختمان در تهران

نقاشی ساختمان در تهران

 

نقاشی ساختمان یکی از مشاغل در حوزه عمران میباشد. نقاش ساختمان به شخصی اطلاق می شود که شایستگی های مانند رعایت اصول ایمنی و بهداشتی و متره برآورد مواد مصرفی و هزینه لازم جهت نقاشی ، آماده نمودن انواع بتونه بر اساس سطح کار، آسترکاری، سمباده زنی و زیرسازی سطوح آماده سازی رنگ های پلاستیک روغنی و مواد همرنگ کننده چوب و همچنین توانایی استفاده از ابزارهای رنگ آمیزی مانند قلم و پیستوله رنگ پاش را برای رنگ آمیزی سطوح داشته باشد و اقتصاد و بهره وری کار را رعایت نماید در بر می گیرد. این شغل با مشاغلی مانند فروشنده ابزار و مواد رنگ کاری گچ کار ساختمان و غیره در ارتباط می باشد.
معنی اصطلاح نقاشی ساختمان: در یا دیوار ساختمان را رنگ آمیزی کردن ، تصویر چیزی یا کسی را کشیدن
معنی لغوی نقاش ساختمان: کسی است که دیوارهای درونی و در برخی موارد دیوارهای بیرونی ساختمان را رنگ آمیزی می کند.
 
انواع رنگ در نقاشی ساختمان:
رنگ روغنی ، رنگ پلاستیک ، رنگ اکرلیک ، رنگ مولتی کالر

 

نقاشی ساختمان در غرب تهران 

اگر شما هم قصد دارید تا خودتان اقدام به نقاشی منازل خود کنید حتما توصیه میشود به قسمت مقالات وبسایت یاور مراجعه کرده و با مطالعه مقالات آموزش نقاشی ساختمان نسبت به انتخاب بهترین ابزارها و رنگ های ساختمانی و ترکیب و نحوه اجرای نقاشی منزل آشنا شوید.


ساختمان ها هر چند سال یکبار نیازمند نقاشی هستند؟
اینکه یک ساختمان را باید هر چند سال یکبار نقاشی کرد به عواملی زیادی از طریقه استفاده , آب و هوای و شرایط جغرافیایی , کیفیت رنگ مورد استفاده و البته نقاش و استادکاری که اقدام به اجرا کرده اند بستگی دارد و لی بطور متوسط از ۳ تا ۱۰ سال طول عمر یک نقاشی ساختمان برآورد میشود و تقریبا میتوان برای اغلب ساختمانها گفت که هر ساختمان حدودا هر ۷ سال یکبار نیازمند تجدید رنگ و نقاشی مجدد است. البته این موضوع وابسته به نقاش ساختمان شما نیز میباشد.


از چه رنگ هایی برای نقاشی ساختمان های خودمان استفاده کنیم؟
در سالهای قبل چند نوع رنگ مشخص در بازار بود که هر نوع را میتوانستین از برندهای نسبتا محدودی انتخاب کنید . ولی امروز با ورود تکنولوژی های نوین تولید و ترکیب رنگ ها عملا خیلی از نقاشان ساختمان هم گاها از سرعت تکنولوژی عقب می افتند و خیلی از رنگ ها را نمیشناسند یا با نحوه ترکیب و استفاده از آنها آشنا نیستند.


نقاشی ساختمان در غرب تهران


در مناطق غربی تهران که بیش از 1200000 ساختمان مسکونی , اداری و تجاری  وجود دارد نیازمندی خدمات نقاشی ساختمان در غرب تهران , نقاشی ساختمان در شهرک غرب , تهرانسر, آریاشهر, جنت آباد, پونک, آزادی, ستارخان و ... و نوسازی و بازسازی صفر تاصد ساختمان در غرب تهران وجود دارد.

 

چند سئوال که باید پاسخ دهید:

  • آیا میدانید در نقاشی منزل باید چه پارامترهایی را مورد توجه قرار دهید ؟
  • آیا با تاثیر روانی انواع رنگ ها آشنایی دارید؟
  • آیا میدانید چه رنگ هایی در شما و افراد خانواده تان تاثیر مثبت داردند؟

 

برای شروع نقاشی منزل چه چیزهایی لازم دارید؟

آری برای اینکه بتوانید در نقاشی منزل به آنچه میخواهید دست یابید لازم است ابتدا به پرسش هایی پاسخ دهید و چیزهایی را یاد بگیرید تا بتوانید انتخاب مناسبی برای ترکیب رنگ هایی که قرار است از طرف خودتان یا نقاش منزل استفاده شود داشته باشید.

 

گام به گام منزل و خانه خودتان را رنگ کنید:
در اولین گام لازم است با پاسخ دادن به تست های روانشناسی رنگ توسط خودتان و اعضای خانواده بهترین رنگ های برانگیزنده احساسات مفید را پیدا کنید .
حال باید اطلاعاتی در مورد انواع رنگ ها بدست آورید تا بتوانید علاوه بر اینکه رنگ مورد نظرتان را انتخاب میکنید متریال و نوع مواد تشکیل دهنده رنگ و میزان کارایی و دوام آن را در محل جغرافیایی خودتان بشناسید.
شایان ذکر است این مجموعه یاور در حوزه کاشی کاری نیز فعالیت دارد.

 

www.yavar.org

راز موفقيت بانوى هنرمند، مرجان على نژاد نقاش دكوراتيو و سقفى در چيست؟

مصاحبه با مرجان علی نژاد نقاش دکوراتیو و سقفی

در روزگارى كه مردان بر بخش اعظمى از كرسى هاى رياست نشسته و حكومت مى كنند، بانوانى از سرزمين پارس گام به گام در كنار مردان كار كرده و حتى شايد در برخى موارد موفق تر از آنها به فعاليت مى پردازند.
وجود اينچنين بانوانى در جامعه ايران بيانگر آن است كه بايد كمى بيشتر به اين قشر از جامعه نگريست تا شايد در عرصه هاى گوناگون شاهد تحول و دگرگونى و حتى كسب موفقيت هاى بيشتر باشيم.
اما امروز سايت نقاشى ساختمان در عرصه هنر به معرفى يكى از بانوان موفق در حوزه نقاشى دكوراتيو و سقفى مى پردازد و اميد دارد كه هر روزه شاهد افزايش تعداد اينچنين بانوانی در جامعه كنونى مان باشيم.

مرجان على نژاد كه در عرصه هنر و نقاشى دكوراتيو و سقفى مشغول مى باشد، امروزه به برندى ملى تبديل شده است كه در مصاحبه اى اختصاصى راز كسب موفقيت خود را براى مخاطبان بيان كرده است كه اين مصاحبه تفصيلى را با هم مى خوانيم.

 

خانم على نژاد در ابتدا از خودتون براى ما بگيد كه حرفه اصلى شما چه بوده است؟
در اصل بنده در حوزه نقاشى بر روى بوم فعاليت مى كردم.

 

در مورد كارى كه الان انجام ميديد برامون توضيح بديد.
كار من نقاشى دكوراتيو و سقفى است كه از سال ٩١ به صورت حرفه اى به آن پرداختم.

 

چطور شد كه وارد اين حرفه شديد، اون هم حرفه اى كه بيشتر آقايون انجام ميدن.
من به صورت كاملا اتفاقى تقريبا ٦ سال پيش در منزل يكى از اقوام و البته به اصرار خودشون اين كار را شروع كردم كه پس از اتمام كار و اعلام رضايت ایشون به شدت نسبت به آن علاقمند شدم.

 

كسى براى شما ممانعت ايجاد نكرد براى انجام اين كار؟
من براى انجام كارم تصميم خودم رو گرفته بودم و وقتى كه همسرم هم از من حمايت كرد براى كار مصمم تر و جدى تر پيش رفتم.

 

مرتضى غفرانی، همسر مرجان على نژاد نيز در گفت و گوى اختصاصى با خبرنگار سايت نقاشى ساختمان در خصوص حمايت خود از بانوى هنرمند، گفت: پيش از آنكه همسرم كار نقاشى ساختمان را شروع كند سه تا شركت داشتم اما به دليل علاقه او و همچنين علاقمندی خودم به اين كار مشغول به نقاشى دكوراتيو و سقفى شديم كه اكنون نيز ١٠ نفر با ما همكارى مى كنند.

 

در ادامه اما

خانم على نژاد با گذشت چندين سال از فعاليت حرفه اى شما، در كدام شهرهاى كشور مشغول هستيد؟
ما تقريبا در تمام شهرهاى كشورمان پروژه هاى بزرگى گرفته ايم و درخواست هایی هم برای انجام کار در خارج از ایران داشتیم که به دلیل شلوغی کارمون در ایران، نشد قبول کنیم.

 

انتخاب رنگ در طراحى هاى شما بر چه اساسى است؟
انتخاب رنگ ها گاهى براساس سليقه كارفرما و در مواردى با مشورت خودمان و طرح هاى موجود صورت مى گيرد.

 

برخى مى گويند مبالغى كه شما دريافت مى كنيد هنگفت است، اين حرف رو قبول داريد؟
به نظر بنده اصلا اينطور نيست چراكه اگر كار ما را با ساير كارهاى ساختمان درنظر بگيرند كاملا مشهود است كه هزينه كاملا طبيعى را دريافت مى كنيم.
چنانچه با دقت بيشترى به اين كار بنگرند و تلاش و آسيب هايى كه جسم يك هنرمند از اين كار مى بيند، قطعا اين هزينه مبلغ زيادى در برابر آنها نيست.
 
برآورد هزينه كارها و طراحى ها به چه صورت است؟
برآورد هزينه معمولا متناسب با طرح و ابعاد متغير مى باشد.

 

مدت زمانى كه صرف طراحى يك سقف مى شود، چقدر است؟
مدت زمان نيز طبق نوع كار متغير مى باشد كه به عنوان مثال براى پتينه و ورق طلاى يك سقف ١٠ متر مربعى، يك هفته و برای نقاشی سقفی دو الى سه هفته مدت زمان لازم است.

 

آيا در زندگيتان كارى هست كه دوست داشته باشيد انجام بديد؟
يك مدت طولانى علاقمند بودم تا در هنر و حرفه خودم به صورت تخصصى كار كنم كه خوشبختانه به آرزوى خودم رسيده ام.

 

خانم على نژاد در روزگار كنونى مانعى براى كار خود داره؟
خدا رو شكر تا به امروز هيچگونه مخالفت و يا مانعى براى كارمان نداشتيم و با قدرت به كارمان ادامه داده ايم و ميتوان گفت كه مرجان على نژاد در این حوزه برند و شناخته شده مى باشد.

 

در زندگيتون احساس خوشبختى مى كنيد؟
بله
اينكه در روزگار ما دركنار همسرت و با حمايت او بتوانى كار كنى قطعا امرى است كه هر بانويى با كسب آن احساس رضايت و خوشبختى را در زندگى خود حس مى كند.

 

برخی از نمونه کارهای سرکار خانم مرجان علی نژاد:

   نمونه کارهای نقاشی دکوراتیو و سقفی سرکار خانم مرجان علی نژاد

 نمونه کارهای نقاشی دکوراتیو و سقفی سرکار خانم مرجان علی نژاد

 نمونه کارهای نقاشی دکوراتیو و سقفی سرکار خانم مرجان علی نژاد

 نمونه کارهای نقاشی دکوراتیو و سقفی سرکار خانم مرجان علی نژاد

 نمونه کارهای نقاشی دکوراتیو و سقفی سرکار خانم مرجان علی نژاد

 

تهیه و تنظیم: راضیه شعبانی ، خبرنگار سایت نقاشی ساختمان

 

--------------------------

کلمات کلیدی مورد جستجو: سایت نقاشی ساختمان, قیمت پتینه روی دیوار, مرجان على نژاد, مرجان على نژاد پتینه, مرجان علي نژاد, نقاشى دكوراتيو, نقاشى سقفی, نقاشي ديواري, نقاشي سقفي, نقاشی دیواری, نقاشی سقفی, نقاشی فرشته, نقاشی پتینه, ورق طلا, پتینه, پتینه ایتالیایی, پتینه برجسته روی دیوار, پتینه روی دیوار, پتینه علی نژاد, پتینه ورق طلا, پتینه کار, پتینه کاری, پتینه کاری برجسته, پتینه کاری در تهران, پتینه کاری روی سقف

ذبیحی: طبیعت انسان هنر گراست

ذبیحی: طبیعت انسان هنر گراست

مصاحبه با عبادت ذبیحی، نقاش حرفه‌ای ساختمان

 

مصاحبه با عبادت ذبیحی - نقاش ساختمان منتخب تهران و کرج

 

لطفا خودتان را معرفی کنید و سابقه کاری تان را بفرمایید؟
بنده عبادت ذبیحی متولد 59 شهرستان کلیبر کارشناس ارشد الهیات از دانشگاه تهران و 18 سال در شغل نقاشی فعالیت می کنم.
از دوران راهنمایی به تهران آمدم و همراه پدر و برادرانم که نقاش بودن نقاشی را شروع کردم و با علاقه و اشتیاق کار را ادامه دادم در حال حاضر دفتر پیمانکاری پارسیان را مدیریت می کنم.

 

چرا شغل نقاشی را انتخاب کردید و دیدگاه تان نسبت به آن چیست؟
از بی کاری و وخیم بودن وضعیت بازار کار، شغل نقاشی را انتخاب کردم و به نظرم نقاشی هنر و یک شغل با درآمد خوب است
نقاشی در درجه اول هنر است، هنر وابسته به علاقه است و دید هنری و علاقه نباشد، کارگری است. دید مثبت به کار باعث پیشرفت و موفقیت می شود و کسانی که به اجبار و دید منفی کار می کنند عاقبت خوبی ندارند.

ادامه مطلب: ذبیحی: طبیعت انسان هنر گراست

مصاحبه اختصاصی سایت نقاشی ساختمان با بهزاد محسنی

مصاحبه اختصاصی سایت نقاشی ساختمان با بهزاد محسنی

 

مصاحبه با بهزاد محسنی

 

خودتان را معرفی کنید و از چگونگی شروع کار نقاشی و سابقه کاریتان بگویید:
بهزاد محسنی متولد 64 ساکن تهران هستم. سال 80 پیش پدرم مشغول کار شدم و از سال 88 به صورت حرفه ای کار را ادامه دادم و سال 90 شرکت ساختمانی داتیک عمران آداک را تاسیس کردم.
کار تخصصی ما در شرکت رنگ و بازسازی ساختمان است و نماسازی و تعمیرات ساختمان و منازل قدیمی را از صفر تا 100 یعنی از تخریب تا تزیین انجام می دهیم و گاها بنا به شرایط مدیریت پیمان را به عهده می گیریم.

در بازسازی ساختمان چه میزان رنگ اهمیت و کاربرد دارد؟
در بازسازی ساختمان رنگ بخش مهم آن است و اگر یک نمودار را در نظر بگیریم که یک تا 100 عدد دارد رنگ روغنی و پلاستیک در قسمت 30 جدول قرار می گیرد و رنگ مولتی کالر و بلکا در رتبه 80 است و بنا به شرایط به رتبه 5 نزول می کند کاغذ هم همین طور است اما رنگ روغن و پلاستیک همیشه خواهان دارد و عرف بازار است و مشتری را راضی نگه می دارد.

چه مسائلی در کار برایتان حائز اهمیت است؟
راضی نگه داشتن کارفرما و کارگران برایم بسیار مهم است و بیش ترین تلاشم برای منفعت کارگران است.

از نحوه مدیریت کار و کارگران برایمان بفرمایید:
تمام کارگران ما بیمه دارند همیشه دستمزدشان را سرموقع و یا زودتر از موعد پرداخت کردم و در سایه تلاش و زحمات آنها به اینجا رسیدم و برای مشتریان بهترین کار با کیفیت را انجام داده ایم و درخواست مشتری را باتوجه به بودجه اش عملی کرده ایم.

دستمزد روزانه کارگران در تهران چقدر است؟
روزانه 90 تومان پرداخت می کنیم و در برخی مواقع مانند روز کارگر مبلغی را هم به عنوان پاداش در نظر می گیرم.

نحوه بازاریابی و تبلیغات تان چگونه است و آیا تبلیغات اثربخشی لازم را برایتان داشته است؟
تقریبا مشتری های ما گوش به گوش هستند و مشتری ما خودش مشتری می آورد و اکثرا مشتری ما را پیدا می کند. یک دوره خیلی برای تبلیغ در رسانه های معتبر هزینه کردم اما نتیجه قابل قبول و رضایت بخش  برای ما نبود  الان هم از طریق کارت ویزیت، تراکت و سایت با مشتریان در ارتباط هستم و اعتقاد دارم بزرگترین تبلیغ رضایت مشتری است که هزینه ای هم ندارد.

نظرتان راجع به قیمت های پایین که رواج زیادی دارد چیست؟
از قیمت های پایین همکاران ناراضی نیستم چرا که مشتری شعورش بسیار بالاست و می داند کسی که مثلا متری هزار تومان قیمت می دهد به اندازه ی همان هم کار خواهد کرد.

چه طرح و برنامه‌ای برای آینده دارید؟
هنوز کاری نکردیم و خیلی کار داریم و در آینده برای تولید رنگ و انجام پروژه های بزرگ برنامه داریم و برای گسترش کار با کارفرمایان از نظر مالی راه می آیم و گاها به جای پول کالا و خدمات در قبال کار دریافت کردم.

تهیه و تنظیم:
منصور حیدرپور – سردبیر بخش خبر سایت نقاشی ساختمان  xhousepainting.com

ارتباط با خبرنگار: Sourna67

مصاحبه با حسن عباسی : "روانشناسی و برخورد مناسب باعث جذب مشتری می شود"

مصاحبه با حسن عباسی : "روانشناسی و برخورد مناسب باعث جذب مشتری می شود"

لطفا خودتان را معرفی کنید و از چگونگی شروع به کارتان را بفرمایید
حسن عباسی متولد 63 در تهران از سال 78 نقاشی را شروع کردم و بعد از تحصیلات متوسطه این شغل را انتخاب و به صورت حرفه ای این کار را ادامه دادم و برای انجام کارهای مناقصه ای با عنوان شرکت تامین نگارستان عمران شرق در حال فعالیت در زمینه رنگ آمیزی و نصب و فروش کاغذ به همراه چند اکیپ هستم.

 

دیدگاه تان نسبت به شغل نقاشی ساختمان چیست؟
نقاشی شغل خوبی است و تلفیقی از رنگ و احساس است تلفیق رنگ نسبت به احساسات اشخاص.

 

مهمترین مساله در شغل نقاشی چیست؟
رضایت مشتری،  انجام کار خوب و ادامه کار با مشتریان بسیار مهم است.

 

وضعیت فعلی بازار کار چگونه است؟
بازار نسبت به سال های گذشته کمتر شده قیمت ها خیلی ارزان و افراد غیر متخصص زیاد است که باعث افت کیفیت کار شده است.

ادامه مطلب: مصاحبه با حسن عباسی : "روانشناسی و برخورد مناسب باعث جذب مشتری می شود"

تبلیغات

فروش ورق طلا پتینه کاری در ایران sell patina gold leaf in iran

فروش غلطک طرح دار

غلطک طرح دار

برخی از مطالب سایت

رنگ آمیزی کلاسیک - سیلرکیلر- پلی استر- روغنی - اکرولیک - مولتی کالر - رنگهای برجسته و نقش دار و...
اجرای تخصصی نقاشی ساختمان رنگ های روغنی، پلاستیک، اکرلیک، کنیتکس و انواع پوشش های سلولزی، بلکا، پتینه...
فروشگاه رنگ ساختمانی (دنیای رنگ)   سید عبدالعظیم...
نگاهی جامع بر بازار جهانی رنگ و پوشش نقاشی ساختمان   در طی این مقاله نگاهی خواهیم انداخت بر بازار...

اینماد

نماد الکترونیکی

حذف آگهی از سایت

برای حذف آگهی تان از سایت، با همان شماره های که در سایت آگهی ثبت کرده اید، عدد 2 (متن پیامک فقط عدد 2 باشد) به شماره 09121943801 پیامک بفرستید و یا تماس بگیرید.

logo-samandehi

تلگرام نقاشی ساختماناینستاگرام نقاشی ساختمانفیسبوک نقاشی ساختمانآپارات نقاشی ساختمانگوگل پلاس نقاشی ساختمانبرنامه اندروید نقاشی ساختمان

کانال یوتیوب نقاشی ساختمانلینکدین نقاشی ساختمانتوییتر نقاشی ساختمانپینترست نقاشی ساختمانگوگل پلاس نقاشی ساختمانبرنامه اندروید نقاشی ساختمان